Ponožky Black Fox
Případové studie, Zajímavosti

Black Fox ponožky aneb podívejte se lišce do očí

Jak vybrat ten správný reklamní předmět, který by vystihoval brand Vaší značky? Nevybírejte jen klasické, ale přehodnoťte svou strategii a vyberte originální dárky pro své klienty.

Důležitý je nápad

V současnosti je náročné, zejména pro marketéry, vybrat reklamní předmět, který by značku provázel na různých společenských akcích a zapsal se potenciálním klientům hluboko do paměti. Proto je důležité zamyslet se a zkusit najít reklamní předmět či dárek, kterým se dokonale zasáhne cílová skupina, poukáže na design značky a zároveň předá konkrétní marketingové sdělení.

Stock Plzeň Božkov
Reklamní ponožky Black Fox

Úkol zněl jasně: originálně a nadčasově

Společnost STOCK Plzeň hledala někoho, kdo by jejich představy dokázal zrealizovat a popral se tak s výzvou, která přenese jejich představy do reálné podoby. Tím, že jsou jedničkou na trhu a chtěli, aby se nový produkt zaměřoval primárně na mladé lidi, musel být reklamní dárek originální a nadčasový. Proto odstartovali výběrové řízení s jednoduchým zadáním: „Potřebujeme reklamní ponožky Black FOX, které půjdou s dobou, dokonale vystihnou brand nového produktu a zároveň budou od českého výrobce“.

Design, který nebudete chtít sundat

Pro Silic Média to nebyl žádný náročný úkol. Jelikož je naše společnost tvořena zaměstnanci napříč různými generacemi, uměli jsme se s tímto zadáním popasovat velice úspěšně. Vzhledem k tomu, že jejich značku tvoří černá liška se zelenýma očima, vznikl nápad udělat dvojbarevné ponožky – jedna ponožka zelená, druhá černá s liščí hlavou, která je symbolem současného produktu.  Spojením zelené a černé barvy, symbolu lišky a současného produktu, který je dnes u mladých lidí velmi populární, nemohl vzniknout lepší reklamní dárek, než právě tyto specifické Black Fox ponožky.

Ponožky byly objednány v množství 5.000 ks v univerzální unisex velikosti. Materiál byl použit 75% bavlna, 25% polyester/polyamid a v páru je vždy jedna zelená a jedna černá ponožka. A jako typ technologie brandingu bylo zvoleno vytkávání, které perfektně splnilo svůj účel a výsledek tak byl precizní s dlouhou životností.

Věděli jste, že ponožky Black Fox, se stejně jako liška, dokáží přizpůsobit každé situaci bez ohledu na okolnosti? Buďte mazaní jako liška a nechte si vytvořit svůj osobitý design, který zaujme na první pohled.

Další články