Domů » Produkty » Volný čas » Festivalové návleky

Festivalové návleky

Návleky na boty ve vlastním designu jsou vyráběny z nepromokavého PVC materiálu, který umožňuje velmi kreativní zpracování. Zapínají se na zip a jsou opatřeny protiskluzovou podrážkou. Jsou nenáročné na skladovací prostory.

Minimální množství pro objednávku festivalových návleků na boty je 5 000 párů!

Kontaktujte nás se svou poptávkou

Vaše jméno *

Váš email *

IČO *

Váš telefon *

Specifikace poptávky

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.

Popis

Nabízíme velmi originální reklamní předmět, návleky na boty ve vlastním designu. Hodí se na všechny outdoorové akce, kde si návštěvníci nechtějí umazat boty od bláta nebo naopak tam, kde nechcete, aby návštěvníci svými botami znečistili Vaše vybavení – ordinace lékařů, prostory zámků, muzeí apod.

Festivalové návleky na boty

Díky své nápaditosti a nevšednosti zaujmou reklamní návleky na boty nejen jejich nositele, ale i lidi v jejich okolí. Jsou vyrobené z nepromokavého PVC materiálu, který umožňuje vytvořit návleky velmi kreativních designů. Díky jejich skladnosti se vejdou do kabelky a ve větších objemech, nejsou náročné na skladovací prostory. Návleky se zapínají na zip a jsou opatřeny protiskluzovou podrážkou.

  • Minimální množství: 5 000 párů
  • Doba dodání: 3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: vlastní unikátní design

V případě závazné objednávky zpracujeme Váš grafický návrh návleků na boty ZDARMA.

Použití festivalových návleků na boty

Počasí neporučíte, proto buďte připraveni na venkovním festivalu nabídnout návštěvníkům nepromokavé návleky na boty, které ochrání jejich boty před blátem. Boty jsou nejen praktické ale především velmi kreativně podpoří Váš brand.

Designové návleky na boty jsou vynikajícím reklamním předmětem, který když nabídnete v rámci prohlídky zámku či výstavy zdarma k zapůjčení, lidé si jej pro jeho originalitu a vtip rádi koupí v obchodě s upomínkovými předměty a odnesou si jej domů. Chcete aby návleky na boty nesly design středověkého hradu nebo jiného unikátu? Kontaktujte nás.

Reklamní návleky na boty ve vlastním designu

Orientační ceny

Ceny reklamní návleků na boty jsou předmětem individuální kalkulace. Kontaktujte nás se svou poptávkou. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Silic Média Veronika Semerádová
Další informace
Minimální množství:

5 000 párů

Doba dodání:

3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu:

vlastní unikátní design