Domů » Produkty » Volný čas » Reklamní klíčenky

Reklamní klíčenky

Patříme mezi přední výrobce klíčenek na tuzemském trhu, díky čemuž jsme schopni nabídnout klíčenky prvotřídní kvality, za rozumnou cenu. Nabízíme zakázkovou výrobu klíčenek, kde si můžete zvolit nejen barvy dle vzorníku Pantone, ale i celkový tvar a materiál přívěsku.

Minimální množství pro objednávku reklamních klíčenek je 200 ks!

Ceny jsou předmětem individuální kalkulace. Pohybují se od 15 Kč a závisí od počtu kusů.

Popis

Ne náhodou patří reklamní klíčenky mezi nejoblíbenější promo předměty. Klíčenka je předmětem užívaným v běžném životě, který zákazníci, obchodní partneři i zaměstnanci rádi používají.

Reklamní klíčenka může být luxusní, praktická i vtipná – záleží na vašich přáních a aktuálních potřebách. Reklamní klíčenky jsou vkusným doplňkem pro vaše klienty. Rádi pomůžeme s designem a výrobou zcela unikátní reklamní klíčenky, která bude skvěle reprezentovat právě vaši firmu.

Reklamní klíčenky od nás podléhají těm nejpřísnějším evropským normám a naši zkušení odborníci vždy pracují s tím nejlepším zdravotně nezávadným materiálem.

Reklamní klíčenky

Využijte naši zakázkovou výrobu a nechte si vyrobit produkt přesně na míru.

 • Minimální množství: 200 ks
 • Doba dodání: 3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu
 • Možnosti brandingu:
  • potisk/gravírování standardní skladové klíčenky
  • klíčenka ve vlastním designu
reklamní klíčenka fincentrum
Reklamní klíčenka

Ostatní jen prodávají, my klíčenky vyrábíme!

V čem je naše nabídka jiná od ostatních? Klíčenky a reklamní předměty vyrábíme na zakázku již v minimálním množství. Můžete si tak zvolit nejen barvy dle vzorníku Pantone, ale i celkový tvar výrobku. To je velká přidaná hodnota, kterou se můžete odlišit od konkurence nakupující katalogové položky.

Široká nabídka reklamních klíčenek

Silikonové klíčenky

Silikonové náramky ve tvaru klíčenky jsou pěkným a zároveň finančně nenáročným reklamním dárkem pro zákazníky a praktickým pomocníkem provozovatelů hotelům, volnočasových areálů a sportovišť. Nespornou výhodou silikonových klíčenek je jejich odolnost vůči vodě a povětrnostním podmínkám.

Kovové klíčenky

Otvírák a klíčenka v jednom – velmi vhodný reklamní dárek pro široké spektrum firem z oblasti potravinářství, pohostinství a zábavy. Klíčenku na přání vyrobíme ve vašem tvaru a potiskneme logem či jiným motivem, možný je také branding laserem. Barevnost se řídí dle vzorníku Pantone.

reklamní silikonova klicenka
reklamní klíčenka kovová

Klíčenky s žetonem

Praktický reklamní dárek pro všechny cílové skupiny, které chodí nakupovat do supermarketů. Díky žetonu si odemknou nákupní košík bez peněz a ještě si přímo před nákupem připomenou vaši značku. Klíčenka s žetonem může být vyrobena z plastu nebo kovu – možnost oboustranného potisku, případně laseru.

Pouzdra na hadřík

Silikonový přívěšek s funkcí pouzdra na hadřík slouží k čistění brýlí, displeje notebooků, chytrých telefonů či tabletů. Klíčenka může být vyrobena ve více barvách, dle vzorníku Pantone. Materiál a charakter reklamního předmětu umožňuje oboustranný potisk pouzdra a plnobarevný potisk čistícího hadříku.

reklamní klíčenka s žetonem
reklamní klíčenka s pouzdrem na hadřík

PVC klíčenky ve vlastním tvaru

Jednostranná PVC klíčenka z kvalitního materiálu s možností 2D/3D motivu – vystouplý nebo vyražený motiv. Potisk klíčenky je možný z obou stran, barevnost se řídí vzorníkem Pantone. Neváhejte nás kontaktovat, vyrobit můžeme téměř cokoli. Pošlete fotku nebo logo a my vám výrobu rádi oceníme.

Akrylové klíčenky

Akrylové klíčenky vyrábíme ve vlastním tvaru. Branding lze zpracovat vnějším potiskem, vložením plnobarevného motivu dovnitř klíčenky či přímo tvarem klíčenky vyrobeným na zakázku.

Reklamní klíčenky ve vlastním tvaru
reklamní akrylová klíčenka

Klíčenky jako baterka

Kovové LED baterky ve formě klíčenky vám zhotovíme v různých tvarech a barvách. Branding je možný pomocí potisku nebo stálejšího laseru.

Klíčenky na peníze či léky

Kovové vodotěsné klíčenky – kapsle na peníze a léky – jsou lehké a maximálně odolné. Jsou ideálním reklamním dárkem především pro cílové skupiny, které nosí peníze po kapsách nebo potřebují mít své léky stále při sobě.

Reklamní klíčenka svítilna
Reklamní klíčenka na peníze
Další informace
Minimální množství:

200 ks

Doba dodání:

3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu:

potisk/gravírování standardní skladové klíčenky
klíčenka ve vlastním designu

Poptávkový formulář

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.