Domů » Produkty » Volný čas » Reklamní tetování ve vlastním designu

Reklamní tetování ve vlastním designu

Reklamní tetování vyrábíme v jakémkoliv designu z obrázku, či grafiky. Tetovací obtisky mohou být jednobarevné i plnobarevné z několika barev. Umíme také tetovací obtisky se zvláštními efekty – fluorescence ve tmě, metalické odstíny, apod. Vyrábíme také tetování na rty či oči. V naší nabídce naleznete také tetovací rukávy, které jsou velice populární zejména u cílové skupiny teenagerů.

Minimální množství pro objednávku tetovacích obtisků je 500 ks.

Ceny jsou předmětem individuální kalkulace. Pohybují se od 6 Kč a závisí od počtu kusů.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *


  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Popis

  Reklamní tetování (dočasné tetovací obtisky) lze vytvořit z jakéhokoliv obrázku či grafiky. Na přání Vám zhotovíme tetovačky jednobarevné, plnobarevné nebo se zvláštními efekty (metalický / fluorescenční). Velikost tetovacích obtisků přizpůsobíme Vašim požadavkům. Umíme vyhotovit jednotlivé obtisky i sady obtisků.

  Dle vašeho vlastního designu vyrobíme tetovačky jakékoliv velikosti. Reklamní tetování představuje moderní a neotřelý způsob reklamního nosiče, který lze kreativně využít pro hravé trendy kampaně.

  Výhody obtisků

  • jsou zábavné a kreativní
  • jsou levné – obzvlášť při větších objednávkách je poměr mezi výkonem a cenou v porovnání s ostatními reklamními předměty k nezaplacení
  • podporují interakci cílové skupiny se značkou

  Reklamní tetování – Kreativní propagace za nízké náklady

  Reklamní nalepovací tetování je kreativní formou reklamy a propagace společnosti. Unikátní a poutavý vzhled vytváří společně s nízkými náklady z tetovacích obtisků maximálně účinný reklamní předmět. Toto dočasné tetování lze vytvořit z jakéhokoliv obrázku či grafiky (např. logo, podoba firemního maskota, slogany, apod.). Na přání Vám zhotovíme tetovačky jednobarevné i plnobarevné, nebo se zvláštními metalickými efekty. Novinkou jsou také fluorescenční tetovačky, které ve tmě svítí. Velikost tetování přizpůsobíme Vašim požadavkům. Umíme vyhotovit jednotlivé obtisky i sady obtisků.

  • Minimální množství: 500 ks
  • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: vlastní design
  Reklamní tetování
  Reklamní tetování na obličej

  Reklamní tetování na obličej

  Reklamní tetování na obličej se nejčastěji využívá při různých sportovních a kulturních aktivitách jako jsou závody, festivaly a jiné. Oblíbené jsou například tetovačky s motivem státní vlajky, které mohou být prostředkem k vyjádření vlastenectví, ale fantazii se meze nekladou. Pro výrobu nalepovacího tetování existuje mnoho možností. Zajistíme výrobu reklamního dočasného tetování na míru v podobě Vašeho loga, sloganu či jiného motivu na přání. Velikost tetování přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vyhotovíme jednotlivé obtisky i sady obtisků.

  • Minimální množství: 500 ks
  • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: vlastní design
  Silic Média Veronika Semerádová
  Další informace
  Minimální množství:

  500 ks

  Doba dodání:

  2 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

  Možnosti brandingu:

  individuální design