Domů » Produkty » Cestování a sport » Termoska s dotykovým teploměrem POLE

Termoska s dotykovým teploměrem POLE

295,88 

Dvouplášťová vakuová termoláhev z nerezu se zabudovaným dotykovým LED teploměr na víčku. Vnitřní čajový louhovač. Objem 450 ml.
Minimální množství pro objednávku je 50 ks.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *


  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Popis

  Dvouplášťová vakuová termoláhev z nerezu. Má zabudovaný dotykový LED teploměr na víčku, který po dotknutí zobrazuje teplotu nápoje a vnitřní čajový louhovač. Obsahuje jednu CR2450 baterii. Těsnící. Objem 450 ml.  Teplota vydrží přibližně 6 – 8 hodin.

  • Minimální množství: 50 ks
  • Doba dodání: 5 – 7 pracovních dní (bez brandingu), do 14 pracovních dní (s brandingem)
  • Možnosti brandingu: gravírování, samolepka

  Ukázková realizace

  Buďte s námi o stupeň napřed!

  Poděkování za spolupráci obchodním partnerům prostřednictvím drobné reklamní pozornosti patří ke každoročním aktivitám mnoha úspěšných firem. Naše společnost toto gesto udržuje již řadu let, díky čemuž se výběr originálního reklamního dárku stává stále náročnější. Pro rok 2020 jsme se rozhodli dát našim partnerům inovativní a především praktickou novinku, kterou využijí nejen při cestách do práce či při trávení volného času. Praktická termoska s dotykovým LED teploměrem se díky svým rozměrům vejde do každého batohu i větší kabelky. Co říkáte, také byste rádi dostali takový to reklamní dárek?

  Samotný design termolahve vytvořil náš grafický tým v decentní šedostříbrné barvě. Ke vtisknutí firemní identity a zároveň naznačení vánoční tematiky byly použity samotné prvky ručiček z loga společnosti, které tak díky svému rozložení vypadají jako padající vločky sněhu.

  Hlavní motto “Buďte s námi o stupeň napřed i v roce 2021!” se objevilo na komplimentce k dárkovému balení. Dárková krabička z černého křídového papíru ovšem skrývá ještě jedno překvapení. 

  Termoska s dotykovým teploměrem a vlastním potiskem
  Termoska s dotykovým teploměrem a vlastním potiskem

  Kreativní dárkové balení

  Dárkové balení je většinou to první, co obdarovaný uvidí. Proto jsme se rozhodli ho letos vytvořit jinak. Při stále zesilujícím trendu ekologického smýšlení jsme společnými silami vymysleli krabičku, která hned tak v koši neskončí. Po otevření vrchní části krabičky na obdarovaného vykoukl nápis “Nevyhazuj mě a najdi vánoční překvapení…”, jehož cílem bylo zaujmout pozornost a vytvořit zvědavost. Po vyjmutí termolahve s reklamním potiskem, mohl obdarovaný vidět uvnitř krabičky bílé náčrty, které po rozlepení krabičky začali dávat smysl. Na základě těchto náčrtků a jednoduchého návodu si mohl vytvořit vánoční dekoraci na stůl podle vlastních představ.

  Chtěli byste pro reklamní dárky s logem Vaší společnosti také vymyslet kreativní dárkové balení? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

  Silic Média Veronika Semerádová
  Další informace
  Hmotnost 0.347 kg
  Rozměry 6 × 23 cm
  Barva

  černá, stříbrná

  Materiál

  různé druhy materiálu

  Minimální množství

  50 ks

  Doba dodání

  5 – 7 pracovních dní (bez brandingu), do 14 pracovních dní (s brandingem)

  Možnosti brandingu

  samolepka