Domů » Produkty » Elektronika a příslušenství » Tyč na selfie

Tyč na selfie

Reklamní tyče na selfie (neboli také monopody, selfie sticky, teleskopické držáky) i dálkové samospouště s potiskem loga nebo jiného motivu na přání.

Minimální množství pro objednávku selfie tyčí je 100 ks!

Popis

Současná moderní doba si žádá moderní řešení. Téměř všichni u sebe nosíme alespoň jeden chytrý telefon. Tento telefon však neslouží pouze jako prostředek pro spojení s ostatními lidmi, ale stále častěji se stává nástrojem pro zábavu. Rádi se s přáteli fotíme při různých příležitostech a přesně k tomu slouží Tyč na selfie, která patří mezi nepostradatelné vybavení každého mladého člověka. Tyč na selfie je teleskopický držák na dotykový mobilní telefon. Na míru Vám vyrobíme jakoukoliv teleskopickou tyč na mobilní telefon v různých barevných provedeních.

Teleskopický držák na mobil, neboli tyč na selfie

Monopod, selfie stick, selfie tyč nebo držák na selfie – to jsou všechno názvy pro teleskopický držák na mobil, který usnadňuje pořizování fotografií prostřednictvím chytrých mobilních zařízení. Nabízíme klasické teleskopické monopody, mini skládací monopody i dálková ovládání k nim.

 • Minimální množství: 100 ks
 • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
 • Možnosti brandingu: potisk tyče nebo dárkového balení
Reklamní selfie tyčka
Reklamní bluetooth spouštěč

Dálková spoušť k tyči na selfie

Dálková samospoušť je neodmyslitelnou součástí selfie tyče, která usnadňuje pořizování selfie fotografií. Samospoušť je propojena s mobilním zařízením prostřednictvím Bluetooth připojení. Výrobek je kompatibilní se všemi mobilními zařízeními vybavenými bezdrátovým Blootooth rozhraním a operačním systémem Android 4.2. a iOS 6.0 nebo vyšší.

 • Minimální množství: 100 ks
 • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
 • Možnosti brandingu: potisk
Další informace
Minimální množství:

100 ks

Doba dodání:

2 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu:

potisk tyče nebo dárkového balení

Poptávkový formulář

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.