Reklamní tetování Vitar - Ukázková reference
Případové studie

Dostaňte se zákazníkům na kůži s reklamními tetovačkami jako Vitar

Využijte léto jako ideální čas pro hravé reklamní kampaně. Reklamní tetování podpoří od uvedení nového produktu na trh, přes sportovní akci až po festival. Jedinečný poměr cena/výkon činí z toho dárku jeden z nejefektivnějších reklamních předmětů na trhu vůbec.

Nová produktová řada – cílová skupina děti

Jak podpořit prodej nové produktové řady výrobků určených pro tu nejcitlivější cílovou skupinu na trhu – děti? To je otázka, která budí rozruch nejen mezi marketéry samotnými.

Děti nemají vlastní příjem, i přesto ovšem mnohdy dokáží přesvědčit nebo minimálně více naklonit své rodiče ke koupi určitých produktů. Reklamou potažmo samotným reklamním dárkem se proto vyplatí pokusit oslovit také je. Hlavními faktory úspěšné dětské reklamy jsou často oblíbení hrdinové a animace, jak shrnuje studie Děti a reklama od reklamní agentury Ogilvy & Mather.

Reklamní tetovačky vlastní motiv Bob a Bobek - Vitar

Bob a Bobek jako hlavní komunikační prvek

O tom jak zapůsobit na dětské publikum ví své společnost Vitar, která do marketingové kampaně k nové vlastní řadě dětských vitamínů zakomponovala všemi milovanou a známou animovanou dvojici králíků Boba a Bobka. Ti se na jednotlivých produktech objevují v několika různých zábavných podobách, které jsou reflektovány také do reklamních dárků určených k podpoře prodejů těchto výrobků.

Jedním z těchto dárků jsou reklamní tetovačky v archu, které jsme jako dlouholetý a zkušený výrobce nalepovacích tetovacích obtisků měli možnost vyrobit v nákladu 6.000 kusů.

Reklamní tetování Boba a Bobka bylo pro potřeby kompletace do krabiček koncipováno na praktický arch A6 s deseti různými motivy králíků. Na několika z nich králíčci provádí různé cviky, na jiných pro změnu studují. Horní modrá lišta archu s názvem společnosti a dalšími informacemi slouží jako firemní etiketa a nelepí.

Reklamní tetovačky Bob a Bobek
Nalepovací reklamní tetování Vitar - reklamní předměty s potiskem

Reklamní nalepovací tetování je vhodné na celou řadu akcí jako jsou například festivaly, koncerty, představení, sportovní akce a utkání nebo tematické eventy. Využít je lze ale i při mnoha dalších příležitostech – jako odměnu pro pacienty v lékařských zařízeních, příbalový dárek k novému produktu, cool interaktivní dárek do nočních klubů a diskoték (svítící tetování) a při mnohých dalších. Při jaké akci je nakonec využijete vy?