Bonusové odměny 2022

Bonusové odměny Silic Média
Závazné podmínky bonusového programu

Získejte dárek k objednávce reklamních předmětů

 1. Všeobecná ustanovení
  1. Akce Bonusové odměny 2022 je jednorázový zákaznický bonusový program, jehož provozovatelem je společnost Silic Média, s. r. o., IČ: 24256714, se sídlem Havlíčkova 232, 250 82 Úvaly, zapsaná pod spisovou značkou C 197816 u Městského soudu v Praze, který je určený B2B – firemním zákazníkům společnosti.
  2. Kontaktní adresa pro bonusový program je: Havlíčkova 232, 250 82 Úvaly.
 2. Trvání akce
  1. Akce pro získání bonusových odměn platí pro objednávky uzavřené v období
   od 1. 11. do 30. 11. 2022.
 3. Odměny
  1. Hodinky Apple Watch Series 7 41 mm (listově zelené)
   (Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník). Běžná prodejní cena 9 269 Kč
  2. Hodinky Garmin Forerunner 45 (černé/červené)
   (Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: plast.) Běžná prodejní cena 3 359 Kč
  3. Reproduktor JBL GO3 (černý)
   (Bluetooth reproduktor – aktivní, o výkonu 4,2W, frekvenční rozsah od 110 Hz do 20000 Hz, Bluetooth 5.1, certifikace IPX7, ovládání přes zařízení s iOS nebo Android, výdrž baterie 5 h.) Běžná prodejní cena 999 Kč

  Bonusové odměny 2022 Silic Média

  Provozovatel si vyhrazuje právo náhrady odměny, pokud není daná odměna k dispozici u dodavatele. Provozovatel je oprávněný dodat klientovi odměnu různé barvy, porovnatelné kvality a druhu. Provozovatel si vyhrazuje právo některé odměny stáhnout dočasně nebo trvale z nabídky, popřípadě nabídku průběžně měnit.

 4. Podmínky získání odměn
  1. Odměny může získat pouze klient (fyzická či právnická osoba), který zrealizuje objednávku skladových reklamních předmětů v období od 1. 11. do 30. 11. 2022.
  2. Pro získání odměny uvedené v článku 3. Odměny, odstavci 1. objednejte reklamní předměty v minimální hodnotě 200 000 Kč (bez DPH, dopravy a balného).
  3. Pro získání odměny uvedené v článku 3. Odměny, odstavci 2. objednejte reklamní předměty v minimální hodnotě 100 000 Kč (bez DPH, dopravy a balného).
  4. Pro získání odměny uvedené v článku 3. Odměny, odstavci 3. objednejte reklamní předměty v minimální hodnotě 30 000 Kč (bez DPH, dopravy a balného).
  5. Hodnotou objednávky se rozumí hodnota objednaného zboží (reklamní výrobky + branding). DPH, doprava a balné se do hodnoty objednávky nezapočítávají!
  6. Tato akce platí pouze pro objednávky skladového zboží, a to:
  7. Tato akce se nevztahuje na produkty zakázkové výroby.
  8. Podmínkou získání bonusových odměn je úhrada veškerých nákladů zakázky za dopravu a balné klientem v plné výši.
  9. V případě uplatnění jakékoliv slevy na objednávku ztrácí klient na odměnu nárok.
  10. Tato akce platí pouze pro koncové klienty. Reklamní agentury jsou z této akce vyloučeny.
  11. Závaznou podmínkou získání bonusové odměny je bezdlužnost klienta vůči provozovateli akce a úhrada faktury za zboží (zálohové i konečné) nejpozději do data její splatnosti (částka musí být připsána na účet Silic Média nejpozději v den splatnosti). Fakturace musí být realizována do konce roku 2022.
  12. Bonusový program bude vyhodnocen až po skončení uvedeného termínu trvání a odměna bude klientovi zaslána/předána až po uhrazení celkové částky za objednané zboží a následně mu bude vyhotovena faktura v hodnotě 1 Kč.
  13. Každý klient (tj. firma/živnostník) může získat pouze jeden dárek za dobu trvání této akce.
 5. Ostatní ustanovení
  1. Provozovatel si vyhrazuje právo na odmítnutí vydání odměny koncovému klientovi v případě nesplnění výše uvedených podmínek či podvodného jednání klienta.
  2. Tento bonusový program nelze kombinovat s dalšími bonusovými programy ani slevami provozovatele
  3. Není možné žádat výměnu odměn získaných na základě účasti v programu za peněžní hotovost.
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout ve sporných případech o přiznání či nepřiznání odměny za objednávku reklamních předmětů, stejně jako rozhodnout, zda byla splněna pravidla programu.
  5. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit tento bonusový program nebo upravit jeho pravidla a podmínky.