Výroba USB
Případové studie

Reklamní USB flash disk na míru – průběh výroby

Jeden z našich klientů, který působí v oblasti zdravotnictví, u nás objednal USB flash disky na míru ve tvaru loga Angis včetně dárkové krabičky. Reklamní USB flash disky umíme vyrobit v jakémkoliv 2D i 3D tvaru. Pro zmíněného klienta jsme vytvořili 2D flash disk s oboustranným embossem pro maximální efekt.

Tvorba grafického návrhu a technické dokumentace

Při grafické vizualizaci budoucího USB flash disku jsme vycházeli z tvaru klientova loga Angis. Toto logo jsme nejprve museli převést do tzv. vektorové podoby. Následně jsme vytvořili základní návrh včetně detailní technické specifikace. Při přípravě dokumentace je třeba brát v potaz mnoho aspektů, jako je např. velikost čipu. Technická dokumentace slouží primárně pro výrobní techniky, kteří produkt fyzicky zpracují. Stejně jako USB flash disk vytváříme dokumentaci také k dárkovému balení – plastovému blistru.

Reklamní USB dárkové balení Angis
reklamní USB Angis

Příprava 3D vizualizaceReklamní USB Angis 3D vizualizace

Poté, co je hotová technická dokumentace, přistupujeme k 3D vizualizaci pro lepší představivost reálného USB flash disku. Následně předáváme základní návrh i 3D vizualizaci klientovi ke schválení.

Výrobní proces

Jakmile máme odsouhlasen návrh, zadáváme paměťové médium do výroby, kde nejprve vytvoří 1 vzorový kus. Tento vzorek zasíláme opět klientovi ke schválení. Po potvrzení správnosti vzorku zpět do výroby spouštíme produkci celé zakázky. Výroba trvá zhruba 14 dní od schválení fyzického vzorku.

Takto vypadá reklamní USB flash disk na míru:

reklamní USB flash disky na zakázku
reklamní USB flash disky
reklamní USB flash disky na zakázku