Novinky z veletrhu PSI 2017

Ve dnech 10. – 12. ledna 2017 se v německém Düsseldorfu uskutečnil již 55. ročník mezinárodního veletrhu reklamních předmětů a 3D reklamy PSI, současně největší akce svého druhu v Evropě. Silic Média u toho ani letos nechyběla! Prezentovali jsme zde prémiový reklamní textil ID® a čerpali inspiraci pro letošní rok. Potvrdili jsme si, že EKO předměty a reklamní dárky s kvalitním zpracováním budou hrát v letošním roce prim.

Logo PSI - Veletrh reklamních předmětl

Podívejte se na video a nasajte atmosféru letošního ročníku.

Jaké novinky přinesl letošní ročník PSI?

Antistresové předměty s plnobarevným celopotiskem

Antistresy s plnopotiskem

Zvolte plnobarevný potisk anistresového míčku po celé jeho ploše produktu a vynikněte před konkurencí. Průměr míčku vhodný pro plnobarevný potisk je 63 mm.

Reklamní klíčenka z kovového šrotu

EKO klíčenky z kovového šrotu

Nabízíme netradiční EKO produkt – klíčenky vyrobené s kovového šrotu. Vybírat můžete z různých druhů otvíráků, žetonů do vozíku či dalších.

Dvousložkové mentolové bonbóny

Mentolové bonbóny

Jediné dvousložkové mentolové bonbóny na světě! V první fázi dojde k rozpuštění v ústech, následně v žaludku. Jsou k dostání v několika typech balení.

Reklamní 3D pěnové puzzle

3D pěnové puzzle

Pěnové puzzle jsou dodávány v rámečku, ze kterého se následně skládá 3D pěnová krychle. Zvolte si počet a velikost kostiček, definujete tím náročnost.

Reklamní vějíř na víno

Vějíř na víno

Vějíř zachytává kapky při a po servírování vína. Vyrobeny jsou z nepropustného, avšak stále plně recyklovatelného, papíru. Branding je možný v luxusním stříbrném či černém provedení.

Zdravý snack - reklamní balení

Zdravý snack

Ovoce je sušené mrazem nebo sluncem a oříšky zásadně praženy bez oleje pro zachování maximální chuti a kvality. Pokud máčeno, tak jen v lahodné Fair Trade čokoládě.

Multifunkční pera s vyměnitelnými hroty

Multifunkční pera

Multifunkční pera disponují mnoha vyměnitelnými hroty, které potěší pracovníky působící zejména na technicky zaměřených pozicích. Využít jej lze jako pravítko, šroubová, stylus atd.

Reklamní sponky na dokumenty

Sponky na dokumenty

Zapomeňte na běžné kancelářské sponky. Sponky na dokumenty s vlastním potiskem podtrhnou Vaši korporátní identitu a ukáží zákazníkům i konkurenci, že si dbáte i na ten nejmenší detail.

Hledáme obchodníka - volná pracovní místa - Silic Média