Reklamní dárky pro merchandising Škoda Auto

ŠKODA AUTO patří mezi jednu z nejúspěšnějších automobilových značek, jejíž vozy jsou využívány po celém světě. Tato společnost se stala naším klientem již před několika lety.

Mergandising, který funguje

Automobilová společnost Škoda auto si na merchandisingu velice zakládá a na svém webu provozuje e-shop, prostřednictvím kterého si kdokoli může nakoupit jakékoliv reklamní předměty. Reklamní upomínkové předměty Škoda Auto patří mezi jedny z nejžádanějších propagačních produktů vůbec.

Pro Škoda auto jsme již realizovali výrobu mnoha, zejména tailor-made, produktů:

Odznáčky Fabia

Designéři společnosti Škoda auto vypracovali základní představu pinu, na základě které jsme zhotovili kalkulace na celý projekt. Grafický design byl velmi detailní, některé drobné prvky naše studio upravilo tak, aby byla výroba produktu realizovatelná a následně bylo možné vše odsouhlasit s klientem.

Testování a vzorování materiálů

Při testování byly klientovi předloženy následující vzorky:

  • Odznak vyrobený z PVC (Několik úprav zapínání i velikosti, co úprava to nová forma a fyzické vzorování.)
  • Odznak z filcu

PVC odznáčky FabiaOdnáček Fabia filc

Obal prodává

Pin jsme umisťovali na námi vyrobenou papírovou obrandovanou kartičku včetně EAN kódů. Vše bylo baleno v průhledné fólii.

Odznak Fabia žlutýOdznak Fabia obal zadní stranaNáročnost projektu v číslech

Celkový počet objednaných pinů: 24  000 ks

Termín dodání zakázky od závazné objednávky: 3 týdny

A úspěšnost celého projektu? Troufáme si říci, že klient je spokojený a důkazem toho je doobjednávka dalších 1500ks pinů.

Related Projects