Buďte s námi o stupeň napřed!

Poděkování za spolupráci obchodním partnerům prostřednictvím drobné reklamní pozornosti patří ke každoročním aktivitám mnoha úspěšných firem. Naše společnost toto gesto udržuje již řadu let, díky čemuž se výběr originálního reklamního dárku stává stále náročnější. Pro rok 2020 jsme se rozhodli dát našim partnerům především praktický dárek, který využijí nejen při cestách do práce či při trávení volného času. Praktická termoska s dotykovým LED teploměrem se díky svým rozměrům vejde do každého batohu i větší kabelky.

Samotný design termolahve vytvořil náš grafický tým v decentní šedostříbrné barvě. Ke vtisknutí firemní identity naší společnosti a zároveň naznačení vánoční tematiky byly použity ojedinělé prvky ručiček z loga Silic Média, které díky svému rozložení po celém obvodu lahve působí jako padající vločky sněhu.

Hlavní motto “Buďte s námi o stupeň napřed i v roce 2021!” se objevilo na komplimentce k dárkovému balení. Dárková krabička z černé lepenky s černými řeznými hranami ovšem skrývá ještě jedno překvapení…

Kreativní dárkové balení

Dárkové balení je většinou to první, co obdarovaný vidí. Proto jsme se rozhodli ho tentokrát pojmout jinak a využít jeho potenciál na maximum. Při stále zesilujícím trendu ekologického smýšlení jsme společnými silami vymysleli krabičku, která hned tak v koši neskončí. Po otevření její vrchní části (víčka) na obdarovaného vykoukne nápis “Nevyhazuj mě a najdi vánoční překvapení…”, jehož cílem bylo zaujmout pozornost a povzbudit zvědavost. Po vyjmutí termolahve s vánočním reklamním potiskem se uvnitř krabičky objevují části bílých náčrtů. Copak to asi je? Po rozlepení krabičky začne celý bílý potisk dávat smysl. Na základě těchto náčrtků a jednoduchého návodu lze vytvořit papírovou vánoční dekoraci na stůl podle vlastních představ.

Chtěli byste pro reklamní dárky s logem Vaší společnosti také vymyslet kreativní dárkové balení? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

Related Projects