PSI 2018: Novinky z veletrhu reklamních předmětů
Články

8 novinek ve světě reklamních předmětů

Náš tým se vydal na PSI – největší evropský veletrh reklamních předmětů. Vy se díky tomu můžete podívat na novinky, kterými budete moci zazářit v roce 2018.

Novinky a vylepšení pro rok 2018

Na veletrh PSI 2018 se náš tým specialistů na reklamní předměty vydal s cílem objevit aktuální trendy pro nadcházející rok, posílit vztahy s našimi stálými dodavateli, rozšířit nabídku našich produktů a s cílem najít nejlepší dodavatele ve svém oboru.

Díky práci, kterou náš tým na veletrhu odvedl, nabídneme v roce 2018 našim zákazníkům mnoho vylepšených variant tradičních reklamních předmětů či zbrusu nové a nápadité novinky, které v českých luzích a hájích teprve spatří světlo světa.

Novinky a vylepšení, které jsme na PSI 2018 objevili, již zpracováváme a budeme je postupně zařazovat do naší nabídky reklamních předmětů. Už v tuto chvíli se však můžete nechat inspirovat. Podívejte se na výběr toho nejlepšího pro letošní rok.

8 nejzajímavějších produktů z PSI 2018

Pro více informací klikněte na název produktu níže:

Nový standard batohů do velkoměsta, který je výjimečný svým provedením. Zloději znemožňuje přístup do batohu díky schovaným kapsám. Těšit se můžete i na další vylepšení jako třeba USB vstup pro nabíjení pomocí Powerbanky.

Každý den se celosvětově v průměru stane na 400 tisíc krádeží, které mají na svědomí kapsáři. Proto spěchá pomoci snížit tato čísla a především ochránit Vaše cennosti nový produkt – batoh s ochranou proti krádeži.

V roce 2018 budeme nabízet tři varianty anti-theft batohů. Můžete se tak těšit na ekonomickou variantu, která splňuje standardy této technologie při nejnižší dostupné ceně, vylepšenou střední variantu, která se vyznačuje například povrchem odolným vůči proříznutí, a prémiovou designovou variantu, která levnější alternativy převyšuje několika doplňky a především luxusním designem.

Batohy s anti-theft ochranou z PSI 2018

Hledáte originální a hravý reklamní předmět pro chystanou fresh kampaň Vaší společnosti? Krytky na knoflíky jsou jasným adeptem na to stát se hitem roku 2018.

Tento reklamní předmět nabízí za příznivou cenu opravdu hodně muziky. Spojitost z hudbou tyto krytky na knoflíky jistě mají. Při šikovně pojatém designovém provedení se totiž perfektně hodí na hudební festivaly.

Krytky jednoduše nasadíte na knoflíky u košile nebo polo trička a vznikne Vám firemní reklamní prvek či designový doplněk. A jak vlastně probíhá výroba tohoto doplňku? Neuvěřitelně jednoduše:

 1. Vyberete barvu krytky – černou nebo bílou podle barvy košile a zamýšleného potisku.
 2. Zvolíte velikost krytky – 10,3 mm nebo 11,5 mm (přibližně 90 % košil je vyráběno s knoflíky právě těchto velikostí).
 3. Zašlete nám grafický návrh a po jeho potvrzení už jen vyberete, zda chcete krytky doručit samotné či ve standardním balení s Vaším logem či balení s Vaším vlastním grafickým designem.
Krytky na knoflíky z PSI 2018

Všechny předpoklady pro to stát se jedničkou mezi EKO produkty roku 2018 má sazenice ovocných stromků v originální dárkové krabici. Vypěstování vlastního stromku symbolicky představuje růst Vaší společnosti a provází jej vlastní příběh spojený s Vaším růstem.

Sazenice ovocných stromků je reklamní předmět, kterým Vaše zákazníky potěšíte a příjemně překvapíte. Je to osobitý dárek, který vydrží roky, a naučí Vás pěstování v praxi. Co dalšího tento ekologický produkt nabízí?

 • Můžete si vybrat mezi jabloní, hrušní, třešní a švestkou.
 • Stromky jsou dodávány v designové dárkové krabici s několika možnostmi brandingu.
 • Stromek můžete zasadit na zahradě či na balkoně v květináči.
 • V ideálních podmínkách by strom měl začít plodit po 2 letech.
 • Sazenice produkuje společnost se zkušenostmi s distribucí pro profesionální pěstitele a zahradnictví.
 • Balení obsahuje vše potřebné pro zasazení stromku a certifikát o “narození” stromku s unikátním číslem pro online registraci. Po zaregistrování získáte přístup k podrobným návodům a tipům pro pěstování.
Sazenice ovocných stromků z PSI 2018

Super silný magnet jako reklamní předmět reprezentuje sílu Vaší společnosti v roce 2018. Jsou-li Vaše cílová skupina muži, pak tento dárek určitě využijí naplno.

Super silný magnet usnadňuje řemeslníkům práci, jelikož díky němu mají nářadí, šrouby, hřebíky a další potřebné kovové předměty neustále po ruce. Například při práci na štaflích je magnet obzvlášť užitečný.

Výhodou pro zájemce o magnet jakožto reklamní předmět je, že jej využijí  profesionálové i amatérští kutilové v domácnosti.

 • Magnet pro propagaci nabízí takřka celou svoji plochu.
 • Magnet unese nářadí, šrouby, hřebíky a další kovové předměty o hmotnosti až 11 kg.
 • Spona pro připnutí magnetu ke kalhotám.
 • Feritový magnet umožňuje ideální kombinaci kvality a ceny.
 • Magnet po testování nevykazuje žádné problémy při používání v blízkosti kardiostimulátoru, defibrilátoru a magnetických karet, přestože výrobce pro jistotu doporučuje je v jejich blízkosti nepoužívat.
Super magnet z PSI 2018

Praktické, hravé, recyklovatelné, kvalitní. Natahovací láhve švýcarské výroby vycházejí z pátrání na PSI 2018 jako jednoznačně nejzajímavější produkt kategorie cestování a sport.

Další reklamní předmět z kategorie praktických vynálezů je natahovací a ohebná láhev. Jedná se o kvalitní produkt 100% švýcarské výroby. Láhev je ohebná, což umožňuje snadné naplnění vodou i v malých umyvadlech. Zároveň je láhev natahovací. Díky tomu je skladná a její objem tak lze přizpůsobit od 0,3 do 0,7 litru.

 • Láhev je dostupná ve 30 různých barvách.
 • Víčka láhve lze kombinovat v dalších 28 barevných variantách.
 • Uzávěr láhve je 100% těsnící a neteče.
 • Láhev je vyrobena ze 100% recyklovatelného syntetického materiálu.
 • Láhev lze mýt v myčce nádobí.
Natahovací láhev z PSI 2018

Pera a psací potřeby jsou jako reklamní předměty využívány tak často, že se v jejich množství Vaše reklama může často ztratit. Nechte Vaše logo zazářit díky svítícímu peru a utečte z průměru na špici.

Svítící pero je bezesporu nejzajímavější novinkou mezi pery a kancelářskými potřebami pro rok 2018. Díky nekomplikovanému a elegantnímu provedení umožňuje velice efektivní a originální branding.

 • Klasické kuličkové pero s modrým inkoustem. Pero je vyrobeno z hliníku a dodáváno s 3 AG bateriemi.
 • V těle pera je světlo, které prosvítí logo či jiné reklamní sdělení.
 • Kromě barevných variant samotného pera je možné si zvolit i barvu světla.
 • Po odšroubování přední části pera získáte bodové světlo.
 • Pero je vybaveno stylusem pro ovládání mobilních zařízení.
Prosvícená propiska z PSI 2018

Víceúčelné reklamní předměty jsou oblíbené nejen pro svou praktičnost, často také zaujmou designovým pojetím. Přesně taková je tato klíčenka se šroubováky – praktická a stylová.

Klíčenka se šroubováky je nejen pomocníkem, ale i známkou opravdového kutila profesionála. Se šroubováky na Vašem svazku klíčů Váš již žádná situace vyžadující šroubovák nezaskočí. Klíčenka navíc nabízí možnost originálního designového brandingu.

 • Vaše logo lze na klíčenku vyhotovit i ve 3D.
 • Křížový a plochý šroubovák v jednom.
 • Kvalitní silikonový výrobek s variabilními možnostmi provedení brandingu.
 • Klasický kroužek na klíče umožňuje jednoduchým způsobem vyvinutí dostatečné síly při šroubování.
Klíčenka se šroubováky z PSI 2018

VIP dárek pro Vaše klienty by měl být vždy na první pohled elegantní, originální a z kvalitního materiálu. Tato kniha z kvalitního dřevěného materiálu snoubí elegantní provedení se zajímavým nápadem.

Svítící kniha je luxusní designový dárek pro Vaše VIP klienty. Kniha funguje jako skladné a ozdobné cestovní světlo. LED světlo se rozsvítí po otevření knihy. Dřevěný přebal nabízí elegantní řešení brandingu.

 • Svítící knihu lze otevřít o celých 360° a použít jako kruhový dekorativní prvek.
 • Můžete si zvolit bílou, žlutou, zelenou či modrou barvu světla.
 • Kniha a její stránky jsou recyklovatelné, nepromokavé, odolné proti natržení.
 • Kniha disponuje magnety, díky nimž lze připnout k ledničce a jakékoliv další kovové ploše.
 • 4 dostupné velikosti knihy.
 • Díky 1700mAh Li-ion baterii vydrží světlo svítit 6-8 hodin a lze znovu nabít za 3-4 hodiny.
Svítící kniha z PSI 2018

Největší evropský veletrh reklamních předmětů

Nikdy jste o PSI neslyšeli a ptáte se, kde jsme pátrali po novinkách pro letošní rok? PSI je největší evropskou přehlídkou novinek a výkladní skříní trhu reklamních předmětů, která se každoročně koná v německém Düsseldorfu.

Co činí PSI jedním z největších světových veletrhů reklamních předmětů?

 • téměř 53 000 metrů čtverečních výstavní plochy
 • 925 vystavujících společností
 • z 37 různých zemí světa

Během tří dnů se na veletrhu setkali dodavatelé a agentury z Evropy, Asie, Afriky či Spojených států. To přináší přímé srovnání ceny a kvality produktů, rychlosti distribuce, možností a techniky brandingu a dalších rozhodujících parametrů pro navázání případné spolupráce s dodavatelem.

Trendy se v oboru reklamních předmětů mění rychle, proto se náš tým Silic Média každoročně vydává na veletrhy PSI monitorovat novinky na trhu reklamních předmětů. A rozhodně nebudeme v Düsseldorfu chybět ani v roce 2019!