Rebull oblečení
Články

Příběh výroby reklamního oblečení pro Red Bull

Společnost Red Bull, známá jako výrobce energetických nápojů a sponzor adrenalinových sportů, nás v roce 2012 požádala o vytvoření firemního oblečení. 

Navrhli jsme proto sportovně elegantní outfit doplněný o hravé prvky. Toto reklamní oblečení mělo být využito zaměstnanci/hosteskami během různých společenských akcí a událostí pořádaných Red Bullem v top podnicích v České republice a na Slovensku. Zakázka, kterou jsme realizovali, byla pak určena zejména pro tzv. Gastro girls, které reprezentovaly značku Red Bull na prestižní Prague Bar Show 2012 v ČR a SK.

Promo košile a šortky

V první fázi jsme pro Red Bull zajistili černé dámské košile (288 ks) z kvalitního materiálu a pasentního ženského střihu. Dále jsme dodali krátké šortky (288 ks) ve dvou barevných provedeních. V průběhu zakázky jsme realizovali také tzv. fitting, nebo-li ozkoušení vybraného oblečení přímo zmíněnými Gastro girls.

Barevné kšandy a brýle

Ve druhé fázi jsme se pustili do vzorování a výroby barevných kšand, jejichž barevnost jsme řešili na míru dle Pantone vzorníku. Kšandy byly navrženy v několika barvách, z nichž tři reprezentovaly tři nové limitované edice energetických nápojů – Red Bull borůvka, brusinka a limetka. Celkem jsme dodali 288 kusů černých a bílých kšand a 216 kusů barevných kšand.