60 minut landing page
kontaktujte nás

Kontaktní formulář

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky
  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Silic Média Veronika Semerádová

  NAŠE NABÍDKA

  Inspirujte se e-shopem
  Prohlédněte si

  NÁHRADNÍ PLNĚNÍ A MOŽNOST POZDĚJŠÍHO DODÁNÍ

  Co je náhradní plnění?

  Je to varianta, jak splnit tzv. povinný podíl, tedy zákonnou povinnost zaměstnávat osoby zdravotně postižené (OZP), a to v povinném podílu 4 % k celkovému počtu zaměstnanců.
  Nákupem zboží a služem od firem zaměstnávajícíc více jak 50 % OZP se vyhnete povinnosti odvést poplatek do státního rozpočtu, a ještě získate protihodnotu v podobě reklamních předmětů!

  VYBÍREJTE Z TOHO NEJLEPŠÍHO

  Hledáte ten správný reklamní předmět? Nevíte, jaký zvolit originální dárek pro své klienty, zaměstnance nebo obchodní partnery? Jako výrobce reklamních předmětů nabízíme téměř neomezené možnosti výběru. Zde je nabídka TOP nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších reklamních kategorií, ze kterých můžete vybírat.

  Nyní pro Vás máme navíc výhodnou akci. Objednáte-li v hodnotě alespoň 15 000 Kč, získáte 3 výhody ZDARMA: dopravu, předtiskovou přípravu a grafiku.

  TOP kategorie

  Zakázková výroba varianta 2

  Nejnovější reklamní předměty

  Nevybrali jste si? Možná Vás zaujmou naše nejnovější reklamní předměty. Anebo si můžete prohlédnout eshop, kde najdete více než 20 různých kategorií reklamních dárků.

  NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

  Naši klienti reference loga