Silic Badminton Cup 2017 - Vol 4
Články

Silic Badminton Cup 2017 vol. 4

V úterý 4. dubna 2017 se uskutečnil již 4. SILIC BADMINTON CUP. Podívejte se na to, jak sportovní odpoledne probíhalo.

Turnaj se konal už tradičně v Říčanech u Prahy, ve volnočasovém centru Na Fialce, které nám opět poskytlo příjemné zázemí pro naše sportovní odpoledne.

Badmintonového turnaje čtyřher se tentokrát zúčastnilo 9 týmů. Mezi nimi se objevili „staří“ mazáci, kteří opět přišli zabojovat o umístění, a také nováčci, kteří zamíchali s celkovým pořadím. Svou účastí turnaj poctili zástupci ze společností Bontonland, CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o., Family Market s.r.o., Koupelny KK, KTA technika s.r.o, OK Prodej s.r.o., PPG Deco Czech a.s., Škoda Auto a.s. a také tým z našich řad, který si turnaj nemohl nechat ujít bez boje.

Logo Silic Badminton Cup
Silic Badminton Cup 2017 - Vol 4

Celé odpoledne bylo provázeno adrenalinem, sportovním nasazením, maximálními výkony všech účastníků a dobrou náladou. Herní systém byl postaven na principu „všichni proti všem“ a díky si každá z dvojic mohla změřit síly se všemi protihráči. Sety byly velmi napínavé a z účastníků vyzařovala soutěživost a touha postavit se na bednu vítězů. To si nakonec splnily týmy Family Market s.r.o., KTA Technika s.r.o. a Koupelny KK.

Silic Badminton Cup 2017 - Vol 4 - stupínek vítězů

Výsledková listina turnaje:

  1. místo: Family Market s.r.o.
  2. místo: KTA technika s.r.o.
  3. místo: Koupelny KK

Mezi sety se sportovci mohli posilnit u dobrého jídla, které pro ně bylo po celou dobu turnaje připraveno, a podívat se na ukázky prémiového reklamního textilu ID® v prezentačním koutku. Všichni hráči si odnesli diplom za účast a polo tričko z kolekce ID®. Vítězové potom sevřeli v rukou ještě trofeje a víno, kterým mohli svou výhru oslavit.

Silic Badminton Cup 2017 - Vol 4

Všem našim klientům děkujeme za účast a přátelskou sportovní atmosféru. Jsme rádi, že jste se s námi sešli a už teď se můžete těšit další akce a události, které plánujeme.