Silic Raft Race
Zajímavosti

Silic Raft Race – závody na divoké vodě

Na základě dlouhodobé a příjemné spolupráce jsme v červnu uspořádali pro vybrané klienty akci, která se nesla v sportovním duchu – Silic Raft Race.

Silic Raft Race jako poděkování našim klientům

Akce Silic Raft Race, která se uskutečnila na konci června 2018 v pražské loděnici Troja, vznikla jako poděkování našim klientům za dlouhodobou a příjemnou spolupráci. Cílem bylo potkat se osobně v neformálním prostředí a užít si den plný zábavy a sportu.

Nabitý program této krásné sportovní akce odstartoval v 10 hodin dopoledne registrací závodníků, kterých bylo několik desítek. Poté, co dostali startovní balíčky, zamířili do loděnice, kde se jich ujali profesionální instruktoři, kteří jsou na divoké vodě jako doma. Ti jim dali vybavení a proškolili je na souši i na vodě.

Na stejném místě se dva týdny před akcí konalo ME v kanoistice, kde zazářil Jan Kašpar, který získal zlatou medaili. Tento skvělý sportovec přišel naše klienty pozdravit a dal jim cenné rady, jak sjet divokou řeku co nejúspěšněji. Závod zvládly všechny posádky velice dobře a s obrovským nadšením i odvahou.

Celý den se nesl v krásné a pozitivní atmosféře. Kuchař po celé odpoledne griloval speciality, degustovalo se a povídalo. Milovníci vody vyrazili na paddle boardy a nechyběla ani možnost užít si plavbu lodí. Majitel společnosti Silic Média Miroslav Semerád uspořádal hned několik projížděk po Vltavě na své lodi Family Fun.

Celodenní program byl zakončen slavnostním vyhlášením vítězů, které bylo plné krásných emocí. Na stupních vítězů stáli závodníci společnosti MyQ, Nováček & Partners a E.ON Energie, a.s.. Pánové z E.ON Energie se stali absolutními vítězi.

Gratulujeme k úžasným výkonům.

Děkujeme všem účastníkům za navození pozitivní atmosféry a budeme se těšit na další ročník.

Pobavil Vás tento článek? Možná by Vás mohly zajímat i další NOVINKY ze světa výrobců reklamních předmětů.