Marketing Mix 2017 - potkejte se s námi

Ve dnech 19. a 26. září 2017 se nejprve v Praze a později v Brně uskuteční již tradiční veletrh Marketing Mix věnovaný oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. Silic Média u toho ani letos nebude chybět!

Logo Marketing Mix

Co pro Vás letos chystáme?

Kdy a kde se potkáme

Dvě informacemi nabité přednášky

Co mají společného všechny úspěšné reklamní předměty?

My to víme. Cesta k tomu správnému reklamnímu předmětu není složitá. Jen je potřeba dodržovat několik základních pravidel, o která se s Vámi rádi podělíme. Dozvíte se mimo jiné, jak využít reklamní předmět jako ústřední motiv celé reklamní kampaně. Přijďte načerpat inspiraci z české i zahraniční praxe a odlište se od konkurence.

Využívejte potenciál reklamního textilu naplno

Na co si dávat při výběru firemního oblečení pozor? Na co se zaměřit a na co se při výběru ptát? Co by měl reklamní textil splňovat, aby byl v souladu se strategií firmy? Reklamní textil nejsou jen trička na jedno použití. Kvalitní textil se musí poznat na první pohled. Poskytneme Vám průvodce výběrem a možnostmi využití reklamního textilu.

Prezentace prémiového reklamního textilu

Jsme výhradním distributorem dánské značky reklamního textilu ID® Identity, která úspěšně na trhu působí přes 30 let. Kvalitu a odolnost textilu klademe na první místo. Nabízíme reklamní a pracovní oblečení, které vydrží i každodenní nošení a jeho barvy snesou časté praní. Každá kolekce je navržena s důrazem i na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji obleče. Všechny modely reklamního textilu ID® splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

Na vlastní oči se přesvědčíte o kvalitě materiálů a zpracování textilu ID®. Velké množství modelů si na místě budete moct i vyzkoušet a osahat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Naší specializací jsou reklamní předměty od A do Z. Jsme malá, rychle se rozvíjející firma, kterou tvoří mladý a kreativní tým lidí. Reklamní předměty jsou naší vášní. Všichni děláme to, co nás baví, a proto umíme vždy vyřešit vše tak, abychom předčili Vaše očekávání. Jako přímý výrobce reklamních předmětů máme velkou výhodu v tom, že pro nás není nic nemožné.

  • Zakázková výroba – reklamní předměty vyrobení přesně Vašim požadavkům na míru.
  • Skladové položky – zboží, které je Vám k dispozici takřka okamžitě.
Skanska reklamní předměty
  • Prémiový reklamní textil ID® Identity – uplatnitelný v každé firmě, která dbá na kvalitu.
Prémiový reklamní textil ID Identity
  • Grafické studio – zpracuje grafický návrh potisku, 3D vizualizaci nebo i nový vizuální styl společnosti včetně webu.
Webová prezentace Silic Graphics

19. 9. 2017 Praha – Hotel DUO

9:00 – 17:00

26. 9. 2017 Brno – Hotel Voroněž

9:00 – 17:00

Máte dotaz nebo si chcete sjednat schůzku?

Vaše jméno (vyžadováno )

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

S kým jsme měli tu čest

Reference klienti Silic Média