Případová studie: Turbomošt
Případové studie

Turbomošt a jeho dokonalé využití reklamních hrnků

I zdánlivě obyčejné hrnky mohou být doslova reklamním trhákem. Přesně to se povedlo brněnským výrobcům nápoje jménem Turbomošt s hrnky z naší výroby.

Jak se Turbomošt chopil příležitosti

Turbomošt je nápoj z kvalitních surovin, kterým se jeho brněnští zakladatelé rozhodli obohatit místní Vánoční trhy. Na trzích byly do té doby k prodeji pouze svařená vína s obyčejnými kořenícími přípravky. Aby se takový poctivý přístup proměnil v úspěšnou značku, je potřeba využívat vhodných forem marketingu.

A tak když v roce 2015 přišlo město Brno na Vánočních trzích s ekologickou novinkou v podobě vratných keramických hrnků, objevila se s ní příležitost vytvořit designový produkt, který se každému vybaví ve spojitosti s Vánoci v Brně. Už jen proto, že červenobílý potisk hrnků vychází z půdorysu vybraných brněnských náměstí.

Turbomošt hrnky

Dokonalý výsledek výroby reklamních hrnků

Pro Turbomošt jsme vyrobili 40 tisíc kusů hrnků za 6 týdnů. Výroba hrnků je v naprostém souladu se zmíněným poctivým přístupem Turbomoštu i s lokálním a ekologickým nádechem brněnských Vánočních trhů. Hrnky totiž vyrábíme od vlastní přípravy keramické hmoty z křemene, živce, kaolínu a vody, přes ruční tvarování hrnků, vypalování, dekorování a glazování až po balení a distribuci finálního produktu.

Výsledkem je hrnek vyrobený v České republice, v němž se podává rovněž lokální, oblíbený nápoj. Jinými slovy ideál dnešní doby bažící po produktech s přívlastky bio, lokální či domácí.

A v neposlední řadě, navštívíte-li webové či Facebookové stránky Turbomošt, zjistíte, že jejich originální reklamní hrnky se objevují téměř ve všech propagačních materiálech a staly se tak stálou součástí tradiční značky.

Ať už jsou předmětem vašeho zájmu hrnky nebo zamýšlíte pro propagaci využít jiné reklamní předměty, neváhejte se s námi poradit. Jsme specialisté na zakázkovou výrobu reklamních předmětů a rádi vám pomůžeme proslavit Vaší značku.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *


  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Reklamní hrnky Turbomošt