Ocún zakázková výroba banner
PRODUKTY VYVOŘENÉ NA MÍRU A VYLADĚNÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Zakázková výroba reklamních předmětů nabízí obrovský prostor pro individuální design a kreativitu. Pomůžeme vám vytvořit propagační produkty, které budou do detailu ladit s vaším firemním brandem, marketingovou kampaní nebo produktem.

Na míru pro Vás umíme vyrobit:

 • jakékoliv katalogové produkty

Vybrali jste si produkt z našich katalogů, ale nevyhovuje vám barva, materiál či tvar? Nevadí, rádi vám vytvoříme stejný produkt v unikátním provedení. Kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám sdělí možnosti a vypracuje nezávaznou cenovou nabídku.

 • unikátní reklamní předměty dle vašich představ

Máte v hlavě či již na papíře reálnou představu zcela nového produktu? Ozvěte se nám a vyladíme spolu detaily, stanovíme si možnosti výroby a vytvoříme cenovou nabídku. S projekty tohoto typu máme bohaté zkušenosti a realizujeme zakázky od A do Z (grafický design, výběr vhodných materiálů, prototypování, certifikace, výroba, distribuce).

Proces výroby - obrázek

Máme k dispozici moderní technologie, díky kterým umíme zajistit výrobu téměř jakéhokoliv předmětu. Dokážeme poradit, navrhnout a vyrobit takový produkt, který odráží Vaši specifickou potřebu.

Mnohaleté zkušenosti a flexibilní přístup z nás dělají silného partnera, který zvládá vše od grafické vizualizace, přes výrobu až po distribuci.

NABÍDA REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ, KTERÉ VYRÁBÍME ZAKÁZKOVĚ

PRODUKTY NA MÍRU

JAK TO FUNGUJE A CO OD VÁS POTŘEBUJEME ZNÁT?

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA MÍRU

Jestliže jste se rozhodli nechat si vyrobit reklamní předměty na míru, pak nám pro začátek postačí Vaše písemná specifikace, nebo-li projektové zadání. Velmi oceníme alespoň základní nákres Vaší představy. Samozřejmě můžete dodat i grafickou vizualizaci, pokud ji náhodou již máte vytvořenou. V opačném případě ji vytvoříme sami prostřednictvím našeho profesionálního grafického studia.

V případě, že nemáte vůbec žádnou představu o přibližném druhu produktu, doporučujeme podrobně popsat Vaše marketingové cíle a záměry, stanovit rozpočet pro reklamní předměty a požadovaný termín dodání.

Podoba produktu, tedy jeho tvar, grafický design, barevnost, výrobní materiál i způsob brandingu, je zcela volitelná. Vždy však musí být v souladu s dostupnými technologickými možnostmi. Výsledkem zakázkové výroby bude originální reklamní dárek, kterým se rozhodně odlišíte od konkurence a podpoříte jím snazší zapamatovatelnost Vaší značky.

Výroba reklamních předmětů
KVALITNÍ MATERIÁLY, CERTIFIKACE

VÝROBA REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ VE VYSOKÉ KVALITĚ

Jako výrobce klademe důraz na kvalitu materiálů a bezpečnost výsledných produktů. Rádi Vám poradíme s počátečním grafickým návrhem designu produktu s ohledem na technologické možnosti výroby a požadované vlastnosti.

Co nabízíme?

 • Kompletní výběr či návrh reklamních předmětů a jejich vizuální podoby dle Vaší firemní identity + jejich případné zapojení v rámci Vaší marketingové strategie.
 • Flexibilní vývoj a výrobu nových originálních reklamních předmětů.
 • 2D/3D vizualizaci požadovaného předmětu v našem grafickém studiu.
 • Příjemné dodací lhůty – rozumíme tomu, že chcete mít výrobek brzy u sebe…
 • Spolehlivost a dodržování výrobních norem podle požadovaných specifikací.
 • Důraz na kvalitu a nalezení nejlepšího poměru cena/výkon.
POSKYTUJEME ZÁRUKY KVALITY A PROCHÁZÍME I PŘÍSNÝMI AUDITY

DODRŽUJEME NORMY

Při výrobě vždy dodržujeme normy zaručující bezpečnost a kvalitu produktů a společenské normy. Pokud máte navíc specifické zadání a potřebujete splnit i konkrétní výrobní náležitosti, rádi Vám vyjdeme vstříc. Mezi standardní audity, které dodržujeme v našem výrobním procesu, patří Sap Ariba, Walt Disney, L’Oreal, PSI, Zelená firma a Ekokom.

Zelenu00e1 firma u00ae

Silic Média je zapojená do projektu Zelená firma, který se zabývá ekologickými a CRS aktivitami.

L'oréal Audit

EKO-KOM

Silic Média dodržuje systém nakládání s odpady EKOKOM.

Disney ISL Audit

Program mezinárodních pracovních standardů společnosti Disney má za cíl podporovat bezpečné, inkluzivní a respektující pracovní prostředí všude tam, kde jsou vyráběny Disney produkty.

PSI Member

PSI institut sdružuje evropské výrobce, dodavatele, agentury a distributory reklamních předmětů.

SAP ARIBA

Zakázková výroba - Čína
PŘIPRAVÍME VÁM NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

KONTAKTUJTE NÁS

Přemýšlíte nad zakázkovou výrobou reklamních předmětů a ještě jste se nerozhodli?
Chcete se dozvědět více o možnostech výroby na míru, nebo máte nějaký doplňující dotaz?
Máte konkrétní představu, kterou byste chtěli realizovat?

Neváhejte se na nás obrátit!

+420 315 810 820

  Vaše jméno *

  Váš e-mail *

  IČO

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky *

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Naši klienti