Zakázková výroba

Věděli jste, že umíme vyrobit na míru prakticky jakýkoliv reklamní předmět?

Zakázková výroba reklamních předmětů

Na míru pro Vás vyrobíme:

  • jakékoliv katalogové produkty
  • unikátní reklamní předměty

Máme k dispozici moderní technologie, díky kterým umíme zajistit výrobu téměř jakéhokoliv předmětu. Dokážeme poradit, navrhnout a vyrobit takový produkt, který odráží Vaši specifickou potřebu.

Mnohaleté zkušenosti a flexibilní přístup z nás dělají silného partnera, který zvládá vše od grafické vizualizace, přes výrobu až po distribuci.

Ocún zakázková výroba banner

Reklamní předměty na míru

Co od Vás potřebujeme znát?

Jestliže jste se rozhodli nechat si vyrobit reklamní předměty na míru, pak nám pro začátek postačí Vaše písemná specifikace, nebo-li projektové zadání. Velmi oceníme alespoň základní nákres Vaší představy. Samozřejmě můžete dodat i grafickou vizualizaci, pokud ji náhodou již máte vytvořenou. V opačném případě ji vytvoříme sami prostřednictvím našeho profesionálního grafického studia.

Podoba produktu, tedy jeho tvar, grafický design, barevnost, výrobní materiál i způsob brandingu, je zcela volitelná. Vždy však musí být v souladu s dostupnými technologickými možnostmi. Výsledkem zakázkové výroby bude originální reklamní dárek, kterým se rozhodně odlišíte od konkurence a podpoříte jím snazší zapamatovatelnost Vaší značky.

Zakázková výroba ukázka

Jako výrobce klademe důraz na kvalitu materiálů a bezpečnost výsledných produktů. Rádi Vám poradíme s počátečním grafickým návrhem designu produktu s ohledem na technologické možnosti výroby a požadované vlastnosti.

Co nabízíme?

  • Flexibilní vývoj a výrobu nových originálních reklamních předmětů.
  • 3D vizualizaci požadovaného předmětu v našem grafickém studiu.
  • Příjemné dodací lhůty – rozumíme tomu, že chcete mít výrobek brzy u sebe…
  • Spolehlivost a dodržování výrobních norem podle požadovaných specifikací.
Proces výroby - obrázek

Od nápadu k realizaci

Podívejte se na naše nejzajímavější realizace, které jsme zpracovali formou PŘÍPADOVÝCH STUDIÍ.

Dodržujeme normy, poskytujeme záruky kvality a procházíme i přísnými audity…

Při výrobě vždy dodržujeme normy zaručující bezpečnost a kvalitu produktů a společenské normy. Pokud máte navíc specifické zadání a potřebujete splnit i konkrétní výrobní náležitosti, rádi Vám vyjdeme vstříc. Mezi standardní audity, které dodržujeme v našem výrobním procesu, patří Sap Ariba, Walt Disney, L’Oreal, PSI, Zelená firma a Ekokom.

Zelená firma ®

Jedná se o projekt zabezpečující sběr, odvoz a ekologickou likvidaci firemního elektroodpadu a baterií. Vstoupili jsme do něj, protože nejsme lhostejní k životnímu prostředí a uvědomujeme si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.

EKO-KOM

EKO-KOM provozuje systém sběru a recyklace obalových odpadů. Všechny odpady, které jsou vyprodukovány v Silic Média jsou na základě tohoto neziskového systému vytříděny, svezeny sběrovou technikou, dotříděny a využity jako druhotná surovina.

PSI Member

PSI institut sdružuje evropské výrobce, dodavatele, agentury a distributory reklamních předmětů. Stará se o tento segment trhu, sdružuje své členy, poskytuje jim osobní konzultace, sleduje nové trendy a podporuje výzkum i kontrolu reklamních produktů. Členové díky partnerství s PSI generují vyšší zisky a získávají nové networkingové kontakty.

L’Oréal Audit

Identifikuje rizika ve výrobních procesech a zbožové praktiky. Auditoři řeší širokou škálu různých faktorů jako například interní kulturu a politiku, logistiku zboží, zásobování, tok financí, zpracovávání objednávek, dodržování pravidel účetnictví a další. Zkoumají, zda je proces etický, společensky odpovědný a efektivní.

Disney ISL Audit

Řeší dodržování pracovních podmínek na globální úrovni. Nezkoumá přitom pouze konkrétní společnost, ale celý řetězec jejích dodovatelů až ke zdroji. Usiluje o zlepšení pracovních podmínek zejména u pracovníků působících na klíčových trzích a přímo ve výrobě daných produktů. Audit upozorňuje na dlouhodobé problémy spojené s pracovními podmínkami ve výrobních procesech.

SAP ARIBA

Mezi základní hodnoty řadí: bezpečnost, dostupnost, procesní integritu a obchodní důvěrnost. Zkoumá vztahy firem s jejich dodavateli; řeší organizační systémy společností, procesy a kontrolu nad těmito procesy. Dále zkoumá získávání zdrojů, uzavírání kontraktů, obstarávání, placení, správu zboží a kontrolu výdajů.

Zakázková výroba - Čína

Kontaktujte nás!

Přemýšlíte nad zakázkovou výrobou reklamních předmětů a ještě jste se nerozhodli?
Chcete se dozvědět více o možnostech výroby na míru, nebo máte nějaký doplňující dotaz?
Máte konkrétní představu, kterou byste chtěli realizovat?

Neváhejte se na nás obrátit!

+420 315 810 820

Vaše jméno *

Váš email *

IČO *

Váš telefon *

Specifikace poptávky

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.

Reference

Pokud stále ještě váháte, zde jsou reference našich spokojených klientů, pro které jsme již realizovali řadu projektů.

Naši klienti reference loga