10+ tipů na originální vánoční firemní dárky pro rok 2023 - Silic Média s.r.o.
Články

10+ tipů na originální firemní vánoční dárky pro rok 2023

Také si každý rok lámete hlavu jaké originální firemní vánoční dárky vybrat pro zaměstnance, klienty či obchodní partnery? Teď už nemusíte! Přinášíme Vám 10 tipů na originální vánoční firemní dárky, které obdarovaní skutečně ocení.

Hledáte něco opravdu výjimečného? Vánoční firemní dárky musí být nejen speciální a do detailu vyladěné, aby skutečně zaujaly a přinesly radost obdarovanému a zároveň podpořily Váš budoucí byznys. Nechte si poradit od našich specialistů na reklamní předměty. Máme dlouholeté zkušenosti a víme co skutečně funguje. Kontaktujte nás právě teď.

PRO ZAMĚSTNANCE, KLIENTY I OBCHODNÍ PARTNERY

ORIGINÁLNÍ FIREMNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY 2023

Konec roku bývá v každé firmě hektickým obdobím, a proto není divu, že při dohánění zakázek zkrátka nemáte čas na vymýšlení firemních dárků. Přitom byste rádi poděkovali zaměstnancům za jejich celoroční úsilí nebo obdarovali významné klienty či obchodní partnery, jejichž spolupráce si ceníte. Proto Vám přinášíme více než 10 tipů na originální vánoční dárky:

 • Závěsné vánoční ozdoby se Seedbombou
 • Adventní kalendáře s vlastní náplní
 • Živý vánoční stromeček
 • Pravá česká pálenka v dárkové krabičce
 • Krabice na víno a desková hra 2v1
 • Čokoláda
 • Dárkové sady na míru
 • Sady na lití olova
 • Sypané čajové směsi
 • Sady vánočních ozdob
 • Pečující kosmetika
 • Lžičky s vánočními motivy
firemní vánoční dárky

Závěsné vánoční ozdoby se Seedbombou

Hledáte drobný dárek s přidanou hodnotou, nebo si chcete originálně vyzdobit kancelář? Vyberte si vánoční závěsné ozdoby v originálním provedení se semínkovou kuličkou. Tyto ozdůbky využijete jak pro dozdobení vánočního stolu, tak k zavěšení na stromeček. Na jaře semínkovou kuličku zasadíte do zahrady a za pár týdnů vám vyroste směs lučních květin. Závěsné ozdoby lze dodat samostatně, na kartě či jako sadu v dárkové krabičce.

Adventní kalendáře

Kromě tradičních adventních kalendářů s čokoládou, pralinkami a cukrovinkami nabízíme i speciální novinku – adventní kalendáře s vlastní náplní. Překvapte netradičním kalendářem s vlastním grafickým designem, jehož náplní mohou být čajové sáčky, cukrovinky (pralinky, bonbony, čokolády, aj.), oříšky a slané pochutiny, miniatury kosmetiky, drobné vzorky Vašich výrobků, drobné reklamní předměty (lanyardy, přívěsky, bonbony v sáčku s logem, aj.).

Živý vánoční stromeček

Hit mezi vánočními reklamními dárky je živý vánoční stromeček (cyprišek zeravovitý) v elegantním betonovém květináči s LED světýlky v krásném dárkovém balení. Tento EKO dárek je unikátní a při správné péči zaručuje, že obdarovaného bude těšit mnoho let, a tudíž bude mít Vaši firmu stále na paměti.

Pravá česká pálenka

V plískanici zahřeje, rozveselí společnost a ještě zažene kdejakou počínající virózu – taková je pravá česká pálenka. Je libo slivovici, hruškovici, višňovici, jablkovici či zázvorový nebo mandlový likér? Pálenka v elegantní láhvi v dárkovém balení je správnou volbou pro VIP klienty či obchodní partnery.

Krabice na víno a desková hra 2v1

Darujte víno v krabici, která má další využití. Nabízíme parádní dřevěné boxy na víno, které jsou z vnější strany potištěné hracími poli vybrané deskové hry. Vyberte si druh hry – Člověče, nezlob se, Šachy, Dáma či Backgammon a zabodujte u svých obchodních partnerů dárkem, který nabízí prostor pro zábavu a kreativní sdělení.

Čokoláda

Čokoládu v jakékoliv podobě miluje téměř každý, proto patří také mezi každoroční stálice mezi firemními dárky. Díky vypracovanému dárkovému balení v různých variantách umíme čokoládu povýšit na vyšší úroveň dárku a prostřednictvím kvalitního grafického zpracování zaujmout obdarovaného.

Dárkové sady na míru

Dárkové sady, ať už pochoutkové či kosmetické, patří mezi nejoblíbenější stálice mezi firemními dárky vůbec. Při výběru sady doporučujeme zaměřit se na promyšlenou volbu produktů a kreativní dárkové balení s provázaným brandingem. Sada na míru, je vždy zárukou úspěchu.

Sady na lití olova

Pokud chcete darovat něco skutečně vánočního, co odráží české vánoční tradice, pak je to dárková sada na lití olova. Můžete si nechat vytvořit krásnou rustikální sadu, nebo menší sady, které nabízejí velký prostor pro aplikaci Vašeho marketingového sdělení.

Sypané čajové směsi v dárkovém balení

Kdo by neměl rád čaj? Většina z nás si zejména v zimních měsících ráda vychutná lahodný a hřejivý šálek čaje. Proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku kvalitních bylinných a ovocných sypaných směsí v různých variantách dárkového balení. Naše sypané čaje jsou vyrobené v české kotlině z čistě přírodních surovin bez přídavků aromat a barviv.

Sady vánočních ozdob

Dalším krásným dárkem například pro zaměstnance jsou sady tradičních ozdob české výroby – skleněné i dřevěné. V tomto případě máte hned několik možností výběru – tradiční skleněné ozdoby české výroby – samostatně či v dárkové krabičce s volbou doplňkových komponentů nebo elegantní dřevěné vánoční ozdoby. Zvolit můžete také ozdoby z filcu či břidlice.

Pečující kosmetika

Dejte najevo svou péči o zaměstnance, klienty či obchodní partnery darováním kvalitní kosmetiky. Vybrat si můžete z našich letošních novinek, které obsahují kombinaci zázvoru a limetky a hodí se perfektně pro zimní měsíce – krém na ruce a čisticí gel DuoPack v unikátním balení nebo krém na ruce v tubě. Dále nabízíme také skvělý pečující balzám na rty v praktické mini tubě.

Lžičky s vánočním motivem

Veselý a cenově přívětivý firemní vánoční dárek mohou být krásné čajové lžičky s vánočními motivy. U nás seženete sadu 4 lžiček vyrobených z nerezové oceli se čtyřmi motivy. Lžičky dodáváme v dárkové krabičce, na kterou lze natisknout Vaše logo či motiv.

FIREMNÍ VÁNOCE CHYTŘE

JAK BÝT ORIGINÁLNÍ A PŘITOM NEZRUINOVAT MARKETINGOVÝ ROZPOČET

Jistě chcete se svým dárkem vyniknout, potěšit obdarovaného, podpořit svou značku a zároveň dodržet marketingový rozpočet. Existuje několik zásad, kterými doporučujeme se řídit:

 • PLÁNUJTE NÁKUP VÁNOČNÍCH FIREMNÍCH DÁRKŮ VČAS
  Myslete na realizaci objednávky firemních dárků již na přelomu srpna a září, kdy jsou skladové a výrobní možnosti volné a získáte lepší cenu, než v nejvytíženějším období (říjen/listopad). Při včasném nákupu máte jistotu, že stihneme termín dodání produktů k Vám.
 • NECHTE SI VYROBIT DÁREK NA MÍRU
  Zakázková výroba firemních dárků nabízí prakticky neomezené možnosti, protože si můžete nechat vyrobit jakýkoliv produkt na míru.
 • VĚNUJTE POZORNOST KVALITNÍMU BRANDINGU
  Nechte svou firmu, značku či produkt vyniknout prostřednictvím kreativního ztvárnění a aplikace přímo na dárku. Mějte na paměti, že každý detail hraje roli při budování povědomí o Vás a Vaší značce. S možnostmi aplikace loga Vás rádi seznámíme a naše profesionální grafické studio vytvoří kreativní design.
 • PORAĎTE SE S NAŠIMI PROFESIONÁLY
  Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti a umí poradit s výběrem s ohledem na rozpočet a cílovou skupinu. Pomáháme Vám vybírat smysluplné dárky, které mají efekt a jsou v souladu s Vaší marketingovou strategií a firemní kulturou.