vánoční firemní dárky
Články

10 tipů na originální firemní vánoční dárky

Také si každý rok lámete hlavu jaké originální firemní vánoční dárky vybrat pro zaměstnance, klienty či obchodní partnery? Teď už nemusíte! Přinášíme Vám 10 tipů na originální vánoční firemní dárky, které obdarovaní skutečně ocení.

Sháníte něco opravdu výjimečného? Vánoční firemní dárky musí být nejen speciální a do detailu vyladěné, aby skutečně zaujaly a přinesly radost obdarovanému a zároveň podpořili Váš budoucí byznys. Nechte si poradit od našich specialistů na reklamní předměty. Máme dlouholeté zkušenosti a víme co skutečně funguje. Kontaktujte nás právě teď.

Výběr TOP 10 tipů na originálních vánoční firemní dárky 2022:

Konec roku bývá v každé firmě hektickým obdobím, a proto není divu, že při dohánění zakázek zkrátka nemáte čas na vymýšlení firemních dárků. Přitom byste rádi poděkovali zaměstnancům za jejich celoroční úsilí nebo obdarovali významné klienty či obchodní partnery, jejichž spolupráce si ceníte. Proto Vám přinášíme 10 tipů na originální vánoční dárky:

Vánoční firemní dárky 2022

Dárkové sady na míru

Dárkové sady, ať už pochoutkové či kosmetické, patří mezi nejoblíbenější stálice mezi firemními dárky vůbec. Při výběru sady doporučujeme zaměřit se na promyšlenou volbu produktů a kreativní dárkové balení s provázaným brandingem. Sada na míru, je vždy zárukou úspěchu.

Sady na lití olova

Pokud chcete darovat něco skutečně vánočního, co odráží české vánoční tradice, pak je to dárková sada na lití olova. Můžete si nechat vytvořit krásnou rustikální sadu, nebo menší sady, které nabízejí velký prostor pro aplikaci Vašeho marketingového sdělení.

Živý vánoční stromeček

Hit letošního roku mezi vánočními reklamními dárky je živý vánoční stromeček (cyprišek zeravovitý) v elegantním betonovém květináči s LED světýlky v krásném dárkovém balení. Tento EKO dárek je unikátní a při správné péči zaručuje, že obdarovaného bude těšit mnoho let, a tudíž bude mít Vaši firmu stále na paměti.

Pravá česká pálenka

V plískanici zahřeje, rozveselí společnost a ještě zažene kdejakou počínající virózu – taková je pravá česká pálenka. Je libo slivovici, hruškovici, višňovici, jablkovici či zázvorový nebo mandlový likér? Pálenka v elegantní láhvi v dárkovém balení je správnou volbou pro VIP klienty či obchodní partnery.

Houbařský nožík

Jelikož jsme jako Češi národem vášnivých houbařů, určitě nesáhnete vedle pokud jako firemní vánoční dárek zvolíte elegantní houbařský nožík s dřevěnou rukojetí, na kterou lze vygravírovat Vaše firemní logo.

Sady vánočních ozdob

Dalším krásným dárkem například pro zaměstnance jsou sady tradičních ozdob české výroby – skleněné i dřevěné. V tomto případě máte hned několik možností výběru – skleněné ozdoby v dárkové krabičce s volbou komponentů nebo elegantní dřevěné vánoční ozdoby.

Skleněné vánoční hrnky

Dvoustěnné skleněné hrníčky s vánočním motivem patří mezi originální firemní vánoční dárky, které ocení především ženy. Naše vánoční hrnky jsou velmi krásné a udrží nápoj velmi dlouho horký.

Louskáček na ořechy ve tvaru soba

Velmi pěkný a zároveň užitečný dárek je louskáček, který se navíc díky svému tvaru může stát designovým doplňkem domácnosti obdarovaného. Vygravírované logo na louskáčku vypadá velmi luxusně.

Manažerská dárková sada

Hledáte něco univerzálního pro muže i ženy? Pak máme pro Vás v nabídce třeba tuto manažerskou dárkovou sadu v několika barevných variantách. Zvolit můžete sadu DUO nebo TRIO, kdy každá z nich obsahuje vždy linkovaný A6 zápisník a doplňky.

Čokoláda a adventní kalendáře

Čokoládu v jakékoliv podobě miluje téměř každý, proto patří také mezi každoroční stálice mezi firemními dárky. Díky vypracovanému dárkovému balení v různých variantách umíme čokoládu povýšit na vyšší úroveň dárku a prostřednictvím kvalitního grafického zpracování zaujmout obdarovaného.

Reklamní vánoční dárky

Jak být originální a přitom nezruinovat marketingový rozpočet?

Jistě chcete se svým dárkem vyniknout, potěšit obdarovaného, podpořit svou značku a zároveň dodržet marketingový rozpočet. Existuje několik zásad, kterými doporučujeme se řídit:

  • Plánujte nákup vánočních firemních dárků včas.

Myslete na realizaci objednávky firemních dárků již na přelomu srpna a září, kdy jsou skladové a výrobní možnosti volné a získáte lepší cenu, než v nejvytíženějším období (říjen/listopad). Při včasném nákupu máte jistotu, že stihneme termín dodání produktů k Vám.

  • Nechte si vyrobit dárek na míru.

Zakázková výroba firemních dárků nabízí prakticky neomezené možnosti, protože si můžete nechat vyrobit jakýkoliv produkt na míru.

  • Věnujte pozornost kvalitnímu brandingu. 

Nechte svou firmu, značku či produkt vyniknout prostřednictvím kreativního ztvárnění a aplikace přímo na dárku. Mějte na paměti, že každý detail hraje roli při budování povědomí o Vás a Vaší značce. S možnostmi aplikace loga Vás rádi seznámíme a naše profesionální grafické studio vytvoří kreativní design.

  • Poraďte se z profesionály v oboru.

Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti a umí poradit, jaké smysluplné dárky budou mít efekt a budou ladit s Vaší marketingovou strategií.