Získaná ocenění

Absolutní vítěz soutěže Hvězda 3D reklamy 2016

V roce 2016 jsme se poprvé zapojili do prestižní soutěže nejlepších reklamních předmětů Hvězda 3D reklamy 2016, pořádané společnostmi POPAI CE a M.I.P Group. Přestože to byla naše první účast v soutěži a konkurenčními soutěžícími byly firmy, které na trhu reklamních předmětů fungují více jak 20 let, podařilo se nám dostat až na vrchol. Stali jsme se Absolutním vítězem 16. ročníku této soutěže díky silikonovým PIN on náramkům, které jsme navrhli a vyrobili pro společnost Bonduelle.

 

Získaná ocenění

  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ soutěže za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 1. místo v kategorii Věrnostní programy za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 3. místo v kategorii Volná kategorie za magnetky ŠKODA Heritage
  • Nominace INOVACE ROKU za silikonové PIN on náramky Bonduelle
Hvězda 3D reklamy silikonové PIN on náramky

Vítězné reklamní předměty

Magnetky ŠKODA Heritage

Pro automobilku Škoda Auto jsme na míru vyrobili originální sadu magnetek s historickými retro-motivy v dárkovém balení. Tato sada obsahuje celkem 9 různě velikých magnetek a příznivci automobilů Škoda Auto si ji mohou zakoupit v e-shopu společnosti.

Silikonové PIN on náramky

Silikonový PIN on náramek je výsledkem naší spolupráce se společností Bonduelle. Naším cílem bylo vytvořit motivační a zábavný sběratelský dárek do věrnostního programu pro děti “Bondíkmánie”, prostřednictvím kterého Bonduelle podporuje konzumaci zeleniny ve školních jídelnách. Na základě zadání jsme navrhli a vytvořili speciální edici silikonových náramků s piny (cvočky) ve tvaru oblíbených zeleninových postaviček Bonduelle.

Hvězda 3D reklamy 2016
Silikonové náramky PIN on Bonduelle