Absolutní vítěz soutěže Hvězda 3D reklamy!

Jsme výrobce reklamních předmětů, který hledá neotřelá a originální řešení

Zajímáme se o soutěže, které podporují tištěnou reklamu, zakázkovou výrobu reklamních předmětů a další oblasti související s naším segmentem trhu. Účastí na takových akcích nejenom podporujeme networking, ale daří se nám i vítězit. Již dvakrát jsme se zúčastnili soutěže Hvězda 3D reklamy a získali krásná místa, což je pro nás velký úspěch a motivace do budoucna.

Hvězda 3D reklamy je prestižní soutěž s dlouholetou tradicí. Letos se konal její již 18. ročník. Soutěž  je pořádána každoročně společnostmi POPAI CE a M.I.P. Group. POPAI Central Europe je středoevropskou pobočkou světové neziskové organizace POPAI, která se snaží podporovat marketing v místě prodeje.

2017

Dva soutěžní předměty a dvě třetí místa

Získaná ocenění 2017

V roce 2017 jsme se soutěže zúčastnili se dvěma zakázkovými reklamními předměty: prezentačním kufříkem pro PPG (výrobce oblíbených značek nátěrových hmot Balakryl, Primalex, Johnstone‘s a Bondex) a reklamními pončy pro Stavební spořitelnu ČS (Buřinku). Pro svou efektivitu a využití v praxi si kufřík vydobyl dvě třetí místa v kategoriích Aplikace motivu 3DR a Tailor made.

  • 3. místo v kategorii Aplikace motivu 3DR  za prezentační kufřík PPG
  • 3. místo v kategorii Tailor made v roce 2017 za prezentační kufřík PPG

Prezentační kufřík PPG

Pro společnost PPG Deco Czech a.s. jsme vyrobili 100 ks dřevěných prezentačních kufříků z březové překližky. Zadání spočívalo v poskytnutí návrhu a zajištění výroby prezentačních kufříků určených k podpoře produktových značek zabývajících se péčí o dřevo. Na víka hotových kufrů byla laserem aplikována loga produktových značek a reklamní slogan Milujeme dřevo.

Pokud Vás tento předmět zaujal, můžete si přečíst více v naší případové studii.

Dětská ponča pro Buřinku

V roce 2016 jsme pro Stavební spořitelnu ČS (Buřinka) vyrobili 1 600 ks leopardích ponč pro děti. Tato ponča uplatnila Buřinka v rámci kampaně nazvané „Vyšlapte dětem cestičku do budoucna“. Každý klient, který s Buřinkou uzavřel novou smlouvu o stavebním spoření pro dítě mladší tří let, obdržel pončo jako dárek.

Pončo lze použít jako župánek po koupání a je vyrobené z velice příjemného materiálu. Na kapsičce jej zdobí nenápadná výšivka loga Buřinka.

Prohlédněte si naši případovou studii pro více informací.

Dětská ponča s firemní výšivkou

2016

Absolutní vítěz 16. ročníku Hvězda 3D reklamy!

Získaná ocenění 2016

V roce 2016 jsme se do Hvězdy 3D reklamy zapojili vůbec poprvé. Přestože to byla naše první účast v soutěži a konkurenčními soutěžícími byly firmy, které na trhu reklamních předmětů fungují více jak 20 let, podařilo se nám dostat až na vrchol.

Stali jsme se Absolutním vítězem 16. ročníku této soutěže díky silikonovým PIN on náramkům, které jsme navrhli a vyrobili pro společnost Bonduelle.

  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ soutěže v roce 2016 za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 1. místo v kategorii Věrnostní programy v roce 2016 za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 3. místo v kategorii Volná kategorie v roce 2016 za magnetky ŠKODA Heritage
  • Nominace INOVACE ROKU v roce 2016 za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • Silikonové PIN on náramky

Silikonový PIN on náramek je výsledkem naší spolupráce se společností Bonduelle. Cílem bylo vytvořit motivační a zábavný sběratelský dárek do věrnostního programu pro děti “Bondíkmánie“, podporující konzumaci zeleniny u dětí. Na základě zadání jsme navrhli a vytvořili speciální edici silikonových náramků s piny (cvočky) ve tvaru oblíbených zeleninových postaviček Bonduelle, který se stal naprostým hitem školních jídelen!

Reklamní náramek silic pin on
Hvězda 3D reklamy 2016
  • Magnetky ŠKODA Heritage

Pro automobilku Škoda Auto jsme na míru vyrobili originální sadu magnetek s historickými retro-motivy v dárkovém balení. Tato sada obsahuje celkem 9 různě velikých magnetek a příznivci automobilů Škoda Auto si ji mohou zakoupit v e-shopu společnosti.