Garance nejnižší ceny reklamních předmětů

Garance nejnižší ceny reklamních předmětů u Silic Média

DOSTALI JSTE LEPŠÍ NABÍDKU? SROVNÁME SE S TÍM!

GARANTUJEME NEJNIŽŠÍ CENY REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ S POTISKEM I BEZ

Našli jste lepší cenu reklamního předmětu, nebo jste dostali levnější cenovou nabídku? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme nabídku stejného nebo podobného zboží za srovnatelnou či ještě nižší cenu dle vašich potřeb a možností. A nemusíte se bát! Připravíme pro vás nabídku i na zboží, které na našich stránkách nenajdete.

Nakupujte u nás reklamní předměty s důvěrou. Jako dárek za zrealizovanou objednávku vás také odměníme lahodnou vánoční čokoládou ve tvaru stromečku.

Stačí nás kontaktovat na e-mailu

3 kroky pro získání lepší ceny:

  1. Zvolte předmět – Vyberte stejný nebo podobný výrobek s totožnými nebo podobnými parametry, který najdete i v naší online nabídce. Nenašli jste vybraný produkt na našich stránkách? Nevadí! Zajistíme pro vás i širokou škálu produktů, které u nás na první pohled nevidíte.
  2. Kontaktujte nás – Zašlete nám e-mail s konkurenční nabídkou a její konkrétní specifikací.
  3. Počkejte až se vám ozveme – Co nejdříve vás budeme kontaktovat s naší speciální nabídkou. Vyčkejte, prosím, na naši odpověď.

Podmínky garance nejnižší ceny

  • E-shop s konkurenční nabídkou produktu musí mít na webových stránkách uvedeno jméno, adresu a IČO provozovatele.
  • Konkurenční e-shop nebo dodavatel a jeho nabídka musí být jednoznačně prokazatelná (výstřižek/screenshot konkrétního zboží v košíku s rozpadem ceny, přeposláním konkurenční e-mailové nabídky apod.)
  • Garanci nejnižší ceny lze uplatnit i v případě nabídek ze zahraničních e-shopů a reklamních agentur. Nevztahuje se ovšem na nabídky z e-shopových serverů typu: Alibaba.com, Aliexpres.com, Temu Czechia, aj.
  • Vyhrazujeme si právo nabídku produktů odmítnout, nebo akci garance nejlepší ceny kdykoliv změnit či ukončit.

Další výhody nákupu u Silic Média

Reklamní předměty od Silic Média - Výhody nákupu