Technologie brandingu

K našim nabízeným reklamním předmětům zajištujeme komplexní služby spojené s brandingem (potiskem) loga. Používáme různé druhy potiskových technologií a dokážeme aplikovat reklamní potisk na textil, malé a velké reklamní předměty, diáře a kalendáře, kov, kožené výrobky, keramiku a mnoho dalších produktů.

Silic Média

Široké možnosti potisku

Digitální potisk

Digitální potisk

Tato moderní technologie umožnuje potisknout téměř jakýkoliv materiál – PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, vlnitou lepenku, banner, textil atd. Při digitálním tisku se používají čtyři základní barvy CMYK, které plnobarevně vytisknou jakékoliv motivy.  Výhodou je, že potisk je plnobarevný a lze jej zanést i do okrajů předmětu a textilu, a také na členitý povrch.

Digitální transfer

Digitální transfer

Jedná se o technologii potisku vhodnou pro textil v menším množství kusů. Je ideální pro potisk triček a jiného textilu pro jednorázové akce či běžné nošení, tisk je plnobarevný a výhodný pro maloobjemové personifikované zakázky. Tisk drobných motivů a velkých ploch je však omezen a nelze u něj ani dodržet přesný odstín barev Pantone.

Tampon tisk

Tamponový tisk

Tisková technologie, která se využívá především při potisku menších předmětu s vysokou přesností a rozlišením. Umožňuje vícebarevní potisk na téměř všechny druhy materiálů – plast, kov, dřevo, papír, kůže, keramika přenosem barvy pomoci tamponu, lze si jej představit jako větší a výkonnější razítko.  Výhodou je potisk i na zakřivené plochy.

Sítotisk

Sítotisk

Plošný sítotisk je metoda vhodná pro textil, plast, papír a další produkty s plochým povrchem. Barva se tiskne přímo na předmět přes gázu – síto, a pak se tepelně fixuje při teplotě 170°C. Velkou výhodou této technologie je přesnost barev.
Rotační sítotisk je naopak technologie, která se používá na předměty s válcovým povrchem po celém povrchu produktu.

Ražba

Ražba loga - deboss

Ražba je bezbarevná technologie brandingu vhodná na kůži, PU kůži, textil či papíry. Dostupné jsou 2 varianty – sleporažba, kdy mají výsledné motivy brandingu lehce tmavší barvu než okolní materiál a folioražba, jejíž motivy jsou vyplněné barevnou fólií.

Epox

Epoxy potisk

Aplikace epoxidové pryskyřice. Logo je vytištěno na štítek/samolepku a potaženo čirou epoxidovou pryskyřicí. Výsledkem je plnobarevný potisk ve 3D efektu, který je odolný vůči UV záření. Epoxy loga mohou být vyrobená ve vlastním designu.

Transfer

Transferový tisk

Transfer je ideální pro potisk textilních materiálů.  Tato tisková technologie využívá plošný sítotisk, kdy se logo tiskne zrcadlově na přenosový papír a po natištění se aplikuje pomoci lisů na předměty. Výhodou je trvanlivost a stálobarevnost. Transfer je stejně náročný jako sítotisk, a proto se vyplatí pro potisk více kusů.

Sublimace

Je přenosová technologie aplikovaná pomocí sublimačního inkoustu na povrch předmětu použitím tepelného lisu při určité teplotě, času a tlaku. Spočívá v obarvovaní syntetických tkanin – nejvhodnějším materiálem je polyester. Motivy se tisknou na předmět zrcadlově pomocí speciálního papíru, čímž vznikne tzv. obtisk, kdy se barvivo upevní napařením. Tímto způsobem můžeme přenést na textil jakoukoliv grafiku.

Výšivka

Výšivka

Používá se pro označení textilních výrobků, kdy je logo individuálně naprogramováno na vyšívací stroj. Následně jsou motivy loga vyšívaná na automatizovaných strojích přímo na textil, kdy barvy z Pantone jsou přibližné. Důležité je upnutí výrobku do speciálních vyšívacích rámečků.

Flexotisk

Flexotisk

Je vhodný k potisku obalů jako kartón, hliníková fólie, polyetylen a jiné. Tato technologie je formou tisku z výšky a používá se při aplikaci jednobarevných motivů především na textil.

Pískovaní

Pískování

Technologický postup, který se používá na opracovávání povrchu nejrůznějších druhů materiálů z keramiky, skla nebo kovu. Principem je foukání písku na předmět přes šablonu, která umožnuje plastické zobrazení loga.

Laserové gravírovaní

Jedná se o jednu z nejtrvanlivějších technologií brandingu. Nabízí přesné a velmi odolné motivy vygravírované přímo do reklamního předmětu s dlouhou životností. Tato technologie je vhodná pro branding kovových, pokovených, dřevěných či výrobků vyrobených z plastu. Také je možné ji použít na textil z fleecu.

Reflexní potisk

Reflexní tisk

Používá se jednobarevná stříbřitě šedá transferová folie s reflexními vlastnostmi. Tento potisk je ideální aplikovat na textil – trička, mikiny, bundy nebo pracovní oděvy, a to buď potiskem anebo nažehlením.

Výpal

Technologie, kdy se nejprve motiv loga natiskne sítotiskem na přenosový papír a poté se motiv nanese na skleněný nebo keramický reklamní předmět. Následně se barva vpeče do povrchu ve speciální vypalovací peci, díky tomu je branding vysoce odolný.

Flockování

Speciální technologie, kterou je možné nanášet na nejrůznější materiály – dřevo, laminát, papír, textil, kov, sklo, zdivo plast a atd. Lepidlo se nanese přímo na předmět, do něhož se posléze nastřílí statickým nábojem textilní stříž. Tisky provedené touto technologií jsou měkké a jejich trvanlivost je velmi vysoká.

Široká nabídka reklamních předmětů

Můžete vybírat z více než 70 000 dárků, které umíme doručit kamkoliv.

+420 315 810 820 (ČR)
+421 233 006 944 (SR)

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednicím níže uvedeného formuláře nebo se podívejte na seznam nejčastějších dotazů (FAQ).

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  (Více info) *

  (Více info)