ŠIROKÁ NABÍDKA REKLAMNÍCH NÁPOJŮ

Vítejte v nápojovém menu společnosti Silic Média.
Jsme Vaši specialisté na reklamní předměty a budeme Vám servírovat ty nejatraktivnější reklamní nápoje, kterými uspokojíte chuťové buňky všech svých klientů, obchodních partnerů, zaměstnanců a pravděpodobně i své vlastní.

A jako dezert navrhujeme jedinečný branding, který podtrhne Váš výběr a dotáhne celou kampaň a firemní komunikaci k naprosté dokonalosti.

Reklamní nápoje s vlastní etiketou menu
Banner nápojové menu

Reklamní voda v láhvi

Reklamní voda s etiketou ve vlastním designu, kterou stáčíme do kvalitních PET nebo skleněných láhví.
Firemní voda v láhvi je nejčastěji využívána v konferenčních a zasedacích prostorách firem, kde je prezentace brandu velice důležitá. Dále je žádaná na sportovních utkáních a kulturních či marketingových akcích.

Objem: 250 / 330 / 500 /1500 ml

reklamní vody s potiskem loga
Reklamní džusy

Reklamní ovocné nápoje

Ovocné reklamní nápoje v PET láhvích představují zdravý a chutný způsob, jak podpořit své podnikání. Vybírat lze z různých příchutí, vyrobených z nejkvalitnějšího ovoce. Tyto nápoje chuťově připomínají oblíbené džusy.
Ovocný nápoj s potiskem etikety je pro propagaci Vaší firmy perfektní volbou. Jedná se o vhodný dárek na veletrhy, dětské dny či jako doplnění Vaší firemní cafeterie.

Objem: 330 ml

Energetické nápoje

Reklamní energetické nápoje s vlastním potiskem jsou skvělým propagačním dárkem. Hodí se na eventy, prezentace, veletrhy, workshopy a výstavy, kde osvěží účastníky na těle i na duši. Tento trendy reklamní předmět Vás a Vaše klienty doslova nakopne čerstvou energií.

Objem: 250 ml

Reklamní energy drinky
izotonický nápoj s reklamní etiketou

Izotonický nápoj

Reklamní izotonický nápoj je nepostradatelným pomocníkem při každé sportovní aktivitě, která vyžaduje dlouhodobé a intenzivní úsilí. Účinně uhasí žízeň, udrží vodu v těle, doplní nezbytné živiny a zároveň díky kvalitnímu brandingu dostane Vaši společnost do povědomí zákazníků.

Objem: 750 ml

Reklamní šumivé víno – prosecco

Reklamní šumivé víno je výjimečný a luxusní dárek. S vlastní etiketou bude šumivé víno ideální pozorností pro obchodní partnery a klienty, ale i vhodným dárkem k jakýmkoliv důležitým příležitostem a okamžikům.

Objem: 200 ml

reklamní šumivé víno prosecco
Reklamní víno

Reklamní víno

Reklamní vína z prvotřídních moravských vinic obrandujeme dle Vašich požadavků. Potisk Vám umístíme na etiketu nebo visačku. Víno lze personifikovat potiskem, případně je možné zvolit nadstandard, v podobě dárkové krabice či dřevěné kazety.

Objem: 0,7 l

Reklamní pivo

Reklamní pivo je osvěžujícím dárkem na mnohé sportovní, kulturní a společenské akce. Zapůsobte firemním brandingem ve formě vlastní designové plechovky. Námi nabízené pivo je z ryze českých pivovarů.

Objem:  500 ml

Reklamní pivo Silic Média
Reklamní ledová káva v plechu s potiskem loga - 250 ml

Reklamní káva

Potěšte ledově nachlazenou kávou v plechu nejen všechny milovníky kávy, ale v horkých letních dnech také všechny ostatní. Vytvořte originální celoplošnou firemní grafiku na plechovku a zapůsobte jinak než konkurence. Káva má vysoký obsah mléka a jemnou chuť.

Objem:  250 ml

Buďte originální a navrhněte si vlastní etiketu s logem či jinou firemní charakteristikou.

Hana Minarčíková Silic Média

  Vaše jméno *

  Váš e-mail *

  IČO

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky *

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.