Reklamní textil Identity – prémiová kvalita

Jsme Vaším výhradním dodavatelem vysoce kvalitního reklamního textilu značky ID® (Identity). V naší nabídce naleznete jak oblečení pro pracovní profesionály, tak pro hostesky a promotéry i kancelářské zaměstnance.

Reklamní textil Identity

AŽ ČTYŘIKRÁT PROŠÍVANÉ ŠVY

V nabídce máme jen oblečení, které je šité precizní jehlou. Vysoká kvalita zpracování materiálů je rozpoznatelná na první pohled a zajišťuje dlouholetou odolnost oděvů.

STÁLÁ VELIKOST

Díky speciální technologii se můžete spolehnout na stálou velikost oblečení a dlouhou životnost. Během výroby je oblečení dvakrát předepráno na velmi vysokou teplotu – nejprve před barvením a poté i po finálním barvení produktu. Bílé oblečení můžete prát bez obav na 80 °C, barvené oblečení lze prát každý den na 60 °C a velikost i barvy zůstávají neměnné.

STÁLOST BAREV

Aby si ID® textil uchoval stálost barev a plnohodnotně Vám po mnoho let sloužil, využíváme pokročilou technologii barvení látek. Jejich barevnost je až překvapivě stálá a textil ID® vydrží nespočet vyprání, aniž by jeho barvy přestaly zářit.

ŠIROKÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ

Veškerý materiál, který používáme, vybíráme vždy s tou největší precizností a velkým důrazem na kvalitu. Díky tomu se naše nabídka reklamního textilu pyšní jen tou nejvyšší kvalitou.

reklamní trička, polo trička, košile, mikiny, svetry, bundy, vesty, reflexní textil, dětský textil

Sortiment Identity

TRIČKA

Nabízíme reklamní trička ze 100% bavlny nejvyšší kvality a až čtyřikrát prošívanými švy, ale i vysoce funkční sportovní trička. Všechna trička jsou nadprůměrně odolná proti srážlivosti při praní a vytváření žmolků. K dispozici jsou velikosti od XS po 6XL a vybírat můžete z variant s krátkým, dlouhým, ¾ rukávem či zvolit verzi bez rukávu.

Reklamní tričko Identity

POLO TRIČKA

Módní polo trička jsou vkusně doplněna knoflíčky a barevnými límečky. Dle varianty disponují kapsičkou na prsou. Můžete vybírat z velikostního rozmezí od XS po 6XL. Díky technologii ID Tech® je sportovní varianta polo triček maximálně prodyšná a rychleschnoucí.

Reklamní polo trička Identity
Reklamní košile Identity

KOŠILE

Nabízíme košile oxfordského stylu vyrobené z exkluzivních materiálů, které zajišťují snadné žehlení. V nabídce dále naleznete košile různých druhů a střihů – bez kapsy či s jednou nebo dvěma náprsními kapsičkami. Naše módní košile jsou velmi vhodné k použití jako součást firemní uniformy, např. v kavárnách či restauracích.

Reklamní mikiny Identity

MIKINY A SVETRY

Mikiny a svetry z produkce ID® jsou díky exkluzivitě zvolených materiálů vhodné k využití pro sport, práci i volný čas. Mikiny jsou opatřeny kvalitními zipy a dalšími funkčními prvky, jako např. stahovací tkaničky pro maximální uzpůsobení oděvu konkrétním potřebám uživatele.

BUNDY A VESTY

Nabízíme široký výběr reklamních vest a bund v různých stylech. Většina z nich obsahuje minimálně dvě vnější a dvě vnitřní uzavíratelné kapsy. Bundy bývají vybaveny delšími rukávy s otvorem pro palec. V portfoliu naleznete jak varianty s kapucí, tak i bez ní. Rozmanitost materiálů nabízí výrobu nepromokavých i reflexních variant produktů.

Reklamní bundy Identity

REFLEXNÍ TEXTIL

Reklamní reflexní textil dodáváme ve fluorescenčních barvách. Vždy obsahuje reflexní prvky splňující bezpečnostní normy. Nabízíme jak trička, tak polo trička, vesty, mikiny a další. Všechny varianty kombinují bezpečnost a styl zároveň. Vesty jsou dostupné ve variantách od lehkých jednovrstvých až po třívrstvé a jsou tak přizpůsobeny k nejrůznějšímu použití.

Reklamní reflexní textil Identity
Reklamní sportovní textil Identity

SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

K dosahování prvotřídních sportovních výkonů potřebujete oblečení, které je pohodlné, maximálně funkční a které Vás nezradí. Reklamní sportovní oblečení ID® bylo navrženo s přihlédnutím k nejmenšímu detailu tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější požadavky sportovních nadšenců a dopřálo jim komfort za jakéhokoli počasí – nepromokavost, reflexní prvky a prakticky rozmístěné kapsy. Prodyšnost textilu ID® Vám dodá pocit volnosti a zajistí ty nejlepší startovní podmínky pro maximální výkon.

Reklamní dětský textil Identity

DĚTSKÝ TEXTIL

V nabídce máme reklamní dětské oblečení do školy i pro volný čas. Nejoblíbenější jsou klasická trička s 4krát prošívaným lemem. V dětském sortimentu však najdete nejen trička, ale i mikiny, kalhoty, šortky, reflexní oděvy i vysoce funkční textil – prodyšný a rychleschnoucí. Nabídka je plná barev, skvěle padne a je navržena tak, aby děti nijak neomezovala v pohybu.