Reklamní textil – ID® Identity

Jsme výhradním distributorem prémiové kvality

Nabízíme kvalitní reklamní textil ID® Identity. V naší nabídce naleznete jak oblečení pro pracovní profesionály, tak pro hostesky a promotéry, kancelářské zaměstnance i sportovce.

ID Identity

AŽ ČTYŘIKRÁT PROŠÍVANÉ ŠVY

V nabídce máme jen oblečení, které je šité precizní jehlou. Vysoká kvalita zpracování materiálů je rozpoznatelná na první pohled a zajišťuje dlouholetou odolnost oděvů.

STÁLÁ VELIKOST

Díky speciální technologii se můžete spolehnout na stálou velikost oblečení a dlouhou životnost. Během výroby je oblečení dvakrát předepráno na velmi vysokou teplotu – nejprve před barvením a poté i po finálním barvení produktu. Bílé oblečení můžete prát bez obav na 80 °C, barvené oblečení lze prát každý den na 60 °C a velikost i barvy zůstávají neměnné.

STÁLOST BAREV

Aby si ID® textil uchoval stálost barev a plnohodnotně Vám po mnoho let sloužil, využíváme pokročilou technologii barvení látek. Jejich barevnost je až překvapivě stálá a textil ID® vydrží nespočet vyprání, aniž by jeho barvy přestaly zářit.

ŠIROKÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ

Veškerý materiál, který používáme, vybíráme vždy s tou největší precizností a velkým důrazem na kvalitu. Díky tomu se naše nabídka reklamního textilu pyšní jen tou nejvyšší kvalitou.

EU Ecolabel – certifikát budoucnosti

Tento certifikát Evropské Unie se soustředí na kontrolu udržitelného zemědělství, efektivní využívaní energetických zdrojů. Zamezuje znečišťovaní z produkčních procesů, využívání neekologických látek při výrobě ad.

Když chce značka získat certifikát EU „Květina“, musí dokázat šetrnost k životnímu prostředí, recyklovatelnost výrobků a energetickou úspornost po celý průběh životního cyklu výrobku.

Naše nová kolekce PRO Wear Care prošla auditem EU a tento prestižní certifikát získala! Tzn., že se podílí se na redukci celkového ekonomického dopadu výroby, prospívá lidem, životnímu prostředí i Zemi.

GOTS – Global Organic Textile Standard

S velkou radostí uvádíme na trh pod značkou ID® Identity první organickou kolekci s certifikátem GOTS. Naše nová kolekce ID Organic se podílí na redukci celkového ekonomického dopadu výroby od počátků produkce až po finální textilní výrobek. S certifikovaným textilem GOTS máte jistotu, že pěstování vstupního materiálu i jeho další zpracování probíhalo udržitelně a eticky a že v rukou držíte 100% zdravotně nezávadný produkt.

Certifikát GOTS znamená především garanci produkce i výroby šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o nejpřísnější světovou normu pro zpracování textilií a dalších produktů, kde pravidelné kontrole nezávislými orgány podléhají všechny naše procesy. Snažíme se v každém kroku našich výrobních procesů přispívat k řešení environmentálních problémů, stranou však nenecháváme ani společenskou zodpovědnost.

Prémiový reklamní textil ID® - Nová kolekce 2024
reklamní trička, polo trička, košile, mikiny, svetry, bundy, vesty, reflexní textil, dětský textil

Sortiment ID® Identity

TRIČKA

Nabízíme reklamní trička ze 100% bavlny s až čtyřikrát prošívanými švy a také vysoce funkční sportovní trička. Všechna jsou nadprůměrně odolná proti srážlivosti při praní a vytváření žmolků. K dispozici jsou velikosti od XS po 6XL a vybírat můžete z variant s krátkým, dlouhým, ¾ rukávem či zvolit verzi bez rukávu.

Reklamní tričko Identity

POLO TRIČKA

Módní polo trička jsou vkusně doplněna knoflíčky a barevnými límečky. Dle varianty disponují kapsičkou na prsou. Můžete vybírat z velikostního rozmezí od XS po 6XL. Díky technologii ID Tech® je sportovní varianta polo triček maximálně prodyšná a rychleschnoucí.

Reklamní polo trička Identity
Reklamní košile Identity

KOŠILE

Nabízíme košile oxfordského stylu vyrobené z exkluzivních materiálů, které zajišťují snadné žehlení. V nabídce dále naleznete košile různých druhů a střihů – bez kapsy či s jednou nebo dvěma náprsními kapsičkami. Naše módní košile jsou velmi vhodné k použití jako součást firemní uniformy, např. v kavárnách či restauracích.

Reklamní mikiny Identity

MIKINY A SVETRY

Mikiny a svetry z produkce ID® jsou díky exkluzivitě zvolených materiálů vhodné k využití pro sport, práci i volný čas. Mikiny jsou opatřeny kvalitními zipy a dalšími funkčními prvky, jako např. stahovací tkaničky pro maximální uzpůsobení oděvu konkrétním potřebám uživatele.

BUNDY A VESTY

Nabízíme široký výběr reklamních vest a bund v různých stylech. Většina z nich obsahuje minimálně dvě vnější a dvě vnitřní uzavíratelné kapsy. Bundy bývají vybaveny delšími rukávy s otvorem pro palec. V portfoliu naleznete jak varianty s kapucí, tak i bez ní. Rozmanitost materiálů nabízí výrobu nepromokavých i reflexních variant produktů.

Reklamní bundy Identity

REFLEXNÍ TEXTIL

Reklamní reflexní textil dodáváme ve fluorescenčních barvách. Vždy obsahuje reflexní prvky splňující bezpečnostní normy. Nabízíme jak trička, tak polo trička, vesty, mikiny a další. Všechny varianty kombinují bezpečnost a styl zároveň. Vesty jsou dostupné ve variantách od lehkých jednovrstvých až po třívrstvé a jsou tak přizpůsobeny k nejrůznějšímu použití.

Reklamní reflexní textil Identity
Reklamní sportovní textil Identity

SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

K dosahování prvotřídních sportovních výkonů potřebujete oblečení, které je pohodlné, maximálně funkční a které Vás nezradí. Reklamní sportovní oblečení ID® bylo navrženo s přihlédnutím k nejmenšímu detailu tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější požadavky sportovních nadšenců a dopřálo jim komfort za jakéhokoli počasí – nepromokavost, reflexní prvky a prakticky rozmístěné kapsy. Prodyšnost textilu ID® Vám dodá pocit volnosti a zajistí ty nejlepší startovní podmínky pro maximální výkon.

Reklamní dětský textil Identity

DĚTSKÝ TEXTIL

V nabídce máme reklamní dětské oblečení do školy i pro volný čas. Nejoblíbenější jsou klasická trička s 4krát prošívaným lemem. V dětském sortimentu však najdete nejen trička, ale i mikiny, kalhoty, šortky, reflexní oděvy i vysoce funkční textil – prodyšný a rychleschnoucí. Nabídka je plná barev, skvěle padne a je navržena tak, aby děti nijak neomezovala v pohybu.