Bezpečnostní batohy s ochranou proti krádeži
Články

Bezpečnostní batohy s ochranou proti krádeži

Žhavá novinka mezi reklamními předměty pro rok 2018 – bezpečnostní batohy s ochranou proti krádeži. Tyto speciálně upravené batohy zabodují u každého klienta.

Bezpečnostní batohy pro bezstarostné cestování

Slyšeli jste už o novince, kterou jsou batohy s takzvanou anti-theft ochranou? Jedná se o bezpečnostní batohy, které jsou upravené tak, aby zabezpečily Váš majetek. Proto jsme pro Vás letos připravili výběr užitečných a designových bezpečnostních batohů, které nadchnou nejen Vaše klienty či obchodní partnery, ale také zaměstnance.

Batohy s ochrannými prvky, které nabízíme, lze využít na volnočasové i obchodní aktivity. Doporučujeme je zejména pro osoby, které jsou často na cestách a pohybují se v místech se zvýšeným rizikem kapesních krádeží (např. městská centra, veřejná doprava, apod.).

Víte, že?

  • Ročně se v České republice stane více než 11 0000 kapesních krádeží.
  • Praha se podle žebříčku cestovatelského serveru TripAdvisor.com řadí na 3. místo nejobávanějších měst, kde hrozí zvýšené riziko kapesních krádeží.
  • Dle zahraničních webů dojde každý den na celém světě k 400 000 kapesním krádežím.

Propracovaný design s ochrannými prvky

Bezpečnostní batohy jsou výjimečné svým moderním a zároveň promyšleným designem, který znemožňuje případnému zloději přístup k obsahu zavazadla. Pomáhají tak chránit elektroniku (např. firemní notebook, tablet) a další osobní věci. Mezi klíčové ochranné prvky patří:

  • důmyslně umístěné skryté kapsy a zipy,
  • zámky zipů,
  • zámek batohu,
  • materiál odolný proti proříznutí a promočení,
  • reflexní detaily.

Vysoký bezpečnostní standard batohů doplňuje také velmi propracovaný úložný prostor. Každý bezpečnostní batoh z naší nabídky má oddělenou polstrovanou kapsu na notebook. Dále batohy disponují kapsou na tablet a dalšími praktickými přihrádkami na dokumenty, psací potřeby, drobnou elektroniku, apod.

Z naší nabídky

Moderní batohy s mnoha vylepšeními

Bezpečnostní batohy jsou produkt, jehož hlavní myšlenka je ochrana cestujících hromadné dopravy před krádeží. Kromě toho bylo při výrobě batohů myšleno také na další potřeby této cílové skupiny. Batohy proto nabízí i více komfortu ve srovnání s běžnými batohy.

Množství vylepšení batohu či propracovanější design závisí na zvolené kategorii. Vybrané modely se pyšní pláštěnkou batohu, popruhem pro přichycení k cestovnímu kufru, integrovanou powerbankou pro nabíjení drobné elektroniky (mobilního telefonu, MP3/4 přehrávače, apod.) či napájecími USB kabely.

Silic Média Veronika Semerádová