Domů » Produkty » Cestování a sport » Dotykové rukavice

Dotykové rukavice

Nabízíme reklamní dotykové rukavice s možností vlastní výšivky. Rukavice jsou vyrobeny z kvalitní vlny nebo kůže a doplněny o elektricky vodivý materiál na konečcích prstů, který umožňuje ovládat dotykový telefon či tablet i bez sundání rukavic.

Minimální množství pro objednávku dotykových rukavic je 50 ks!

V naší nabídce můžete vybírat také ze skladově dostupných položek reklamního textilu ZDE.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

Vaše jméno *

Váš email *

IČO *

Váš telefon *

Specifikace poptávky

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.

Popis

Vyrábíme reklamní dotykové rukavice s možností vlastního potisku. Tyto rukavice řeší ovládání vašeho telefonu nebo tabletu v zimním období. Dotykové rukavice jsou příkladem reklamních dárků, které efektivně plní také užitnou hodnotu a potěšit zákazníka kterékoli věkové kategorie. Smartphone nebo tablet je součástí výbavy těměř většiny lidí. Dotykové rukavice se tak stávají stále oblíbenějším pomocníkem.

Reklamní dotykové rukavice

Pořiďte si reklamní dotykové rukavice s elektricky vodivým materiálem na konečcích prstů, které obdarované zahřejí, umožní jim ovládat telefon, ale také budou propagovat Vaši značku. U výšivky rukavice si můžete vybrat barvu, typ a umístění loga. Rukavice standardně vyrábíme v černé barvě. Nabízíme možnost pořídit rukavice také ve verzi z kůže či s bílými proužky.

  • Minimální množství: 50 ks
  • Doba dodání: 2 – 3 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: výšivka, všití štítku, nášivka
  • Materiál: vlna s lycrou, kůže
Reklamní dotykové rukavice - Silic
Reklamní dotykové rukavice kožené - Silic

Opravdové pohodlí

Uni dotykové rukavice pro dámy i pány vyrábíme v několika provedeních. Jejich kvalitní vlněný materiál s lycrou je hřejivý, pružný a odolný. Rukavice jsou dostupné také v luxusním koženém provedení. Ty jsou vyrobeny z kvalitní měkké ovčí kůže, která zajistí v chladném zimním období opravdové pohodlí.

Orientační ceny

Ceny dotykových rukavic jsou předmětem individuální kalkulace. Odvíjí se vždy individuálně dle počtu párů rukavic, počtu stehů, velikosti a barevnosti loga na výšivce. Kontaktujte nás se svou poptávkou.

Video ukázka

Podívejte se na recenzi nezávislého serveru mobilmania, který testoval naše značkové rukavice Silic DOT. V této videoukázce jsou použity rukavice s elektricky vodivým materiálem na konečcích třech prstů.

Hana Minarčíková Silic Média
Další informace
Minimální množství:

reklamní dotykové rukavice – 50 ks

Doba dodání:

2 – 3 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu:

výšivka
všití štítku
nášivka

Varianty produktu:

vlněné s lycrou, kožené