Domů » Produkty » Cestování a sport » Multifunkční nástroj 6v1

Multifunkční nástroj 6v1

251,07 

Multifunkční nástroj z odolné oceli je praktický dárek nejen pro muže. Obsahuje dílčí nástroje jako křížový šroubovák, plochý šroubovák, mikro šroubovák, rovný nůž, ozubený nůž, otvírák na láhve. Branding je možný potiskem či gravírováním přímo na multifunkční nástroj nebo obal.

Minimální množství pro objednávku multifunkčního nástroje 6v1 je 100 ks v závislosti na variantě!

Popis

Na první pohloed nenápadný klíč, který je však praktickým pomocníkem a užitečným dárkem. Multifunkční nástroj je přívěsek, který v sobě ukrývá šest praktických nástrojů. Tento reklamní multifunkční nástroj 6v1 v sobě zahrnuje funkce, které obdarovaný využije při každodenních potřebách, cestování a turistiku. Na praktický, univerzální a skladný dárek vám vygravírujeme či potiskneme vaše firemní logo. Multifunkční přívěsek je skladný a je možné si jej vzít prakticky kamkoliv společně se svazkem klíčů či jej dát do peněženky. Tento dárek ocení především muži. Tento produkt a další sortiment naleznete v kategorii Nástroje a pomůcky.

Praktický a hodnotný reklamní dárek

Již od 100 ks umístíme reklamní laser na zadní stranu multifunkčního nástroje. Multifunkční nástroj lze zabalit do vybrané dárkové krabičky, kterou potiskneme na míru dle Vašich požadavků. Tento nástroj obsahuje 6 praktických funkcí.

Jsou jimi plochý šroubovák, křížový šroubovák, micro šroubovák, rovný nůž, ozubený nůž, otvírák na láhve. Multifunkční nástroj je vyroben z kvalitní nerezové oceli a váží pouhých 14 g. Darujte tak malý ale užitečný dárek svým zákazníků, klientům či obchodním partnerům.

reklamní multifunkční nástroj

Originální švýcarský model

Multifunkční nástroj

Multifunkční nástroj 6v1

Specifikace multifunkčního nástroje 6v1

 • Minimální množství: 100 ks
 • Doba dodání: 3 týdny od schválení grafického návrhu
 • Možnosti brandingu: potisk či gravírování na nástroj či krabičku
 • Rozměry: 7 x 1,9 cm
Další informace
Minimální množství

100 ks

Doba dodání

3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu

potisk či gravírování nástroje nebo krabičky

Poptávkový formulář

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.