Domů » Produkty » Cestování a sport » Reklamní nerezové lahve

Reklamní nerezové lahve

Exkluzivní novinka 
Hledáte unikátní a přitom praktický reklamní dárek, který bude pravidelně na očích? Sestavte si vlastní designovou nerezovou lahev. 6 druhů uzávěrů. Až 360° plnobarevný digitální potisk. Dostupné v objemu 500 nebo 750 ml.

Minimální množství pro objednávku láhví a vodu je 250 kusů!

Ceny jsou předmětem individuální kalkulace.

Láhve dostupné skladem si můžete prohlédnout ZDE.

Popis

Dvoustěnné reklamní lahve z nerezu jsou určené k opakovanému použití. Jsou oblíbeným pomocníkem při cestování a sportovních aktivitách, díky čemuž jsou vhodné jako reklamní dárek nejen při letních marketingový kampaních. Používáním a distribucí znovu naplnitelných lahví také napomáháte šetřit životní prostředí.

Na míru vám navrhneme vlastní nerezové lahve ve firemní Pantone barvě s potiskem a uzávěrem dle vlastního výběru, a vytvoříme tak pro vaši společnost zcela unikátní a vysoce užitný reklamní předmět, který se stane oblíbeným pomocníkem všech obdarovaných.

Reklamní nerezové lahve ve vlastním designu

  • Objem: 500 nebo 750 ml
  • Minimální množství: 250 ks
  • Doba dodání: 4 – 6 týdnů od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: potisk loga sítotiskem (max. 5 x 10 cm) nebo 360° digitální rotační UV tisk
  • Balení: plastový sáček nebo dárková krabička na přání
  • Barva lahve: vlastní dle Pantone vzorníku
  • Barva karabiny (pouze k víčku 5 nebo 6): dle vzorníku níže
Reklamní nerezové lahve

Zvolte vhodný typ uzávěru

K těmto exkluzivní nerezovým lahvím z naší nabídky si můžete nakonfigurovat uzávěr dle vlastního přání. Stačí vybrat jednu z nabízených variant 1 až 6 dle vašich preferencí a doladit tak reklamní lahev k dokonalosti. U varianty uzávěru číslo 5 a 6 nabízíme také možnost přidat karabinu pro pohodlnější nošení. Barvu karabiny nabízíme v 9 barevných provedeních.

Přídavná karabina v několika barvách

Zvolily jste pro svou firemní nerezovou lahev jako doplněk uzávěr číslo 5 nebo 6 s přídavnou karabinkou? Vyberte ji v barvě, která bude nejlépe ladit k designu vaší lahve. Vzorník barev viz grafika.

Reklamní nerezová lahev s potiskem - vzorník barev karabina