Domů » Produkty » Volný čas » Reklamní tetování ve vlastním designu

Reklamní tetování ve vlastním designu

Reklamní tetování vyrábíme v jakémkoliv designu z obrázku, či grafiky. Tetovací obtisky mohou být jednobarevné i plnobarevné z několika barev. Umíme také tetovací obtisky se zvláštními efekty – fluorescence ve tmě, metalické odstíny, apod. Vyrábíme také tetování na rty či oči. V naší nabídce naleznete také tetovací rukávy, které jsou velice populární zejména u cílové skupiny teenagerů.

Minimální množství pro objednávku tetovacích obtisků je 500 ks.

Ceny jsou předmětem individuální kalkulace. Pohybují se od 6 Kč a závisí od počtu kusů.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *


  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Popis

  Reklamní tetování (dočasné tetovací obtisky) lze vytvořit z jakéhokoliv obrázku či grafiky. Na přání vám zhotovíme tetovačky jednobarevné, plnobarevné nebo se zvláštními efekty (metalický / fluorescenční). Velikost tetovacích obtisků přizpůsobíme vašim požadavkům. Umíme vyhotovit jednotlivé obtisky i sady obtisků.

  Dle vašeho vlastního designu vyrobíme tetovačky jakékoliv velikosti. Reklamní tetování představuje moderní a neotřelý způsob reklamního nosiče, který lze kreativně využít pro hravé trendy kampaně.

  Proč zvolit reklamní tetování?

  • jsou zábavné a kreativní
  • jsou levné – obzvlášť při větších objednávkách je poměr mezi výkonem a cenou v porovnání s ostatními reklamními předměty k nezaplacení
  • podporují interakci cílové skupiny se značkou

  Reklamní tetování jako kreativní propagace za nízké náklady

  Reklamní nalepovací tetování je kreativní formou reklamy a propagace společnosti. Unikátní a poutavý vzhled vytváří společně s nízkými náklady z tetovacích obtisků maximálně účinný reklamní předmět. Toto dočasné tetování lze vytvořit z jakéhokoliv obrázku či grafiky (např. logo, podoba firemního maskota, slogany, apod.). Na přání vám zhotovíme tetovačky jednobarevné i plnobarevné, nebo se zvláštními metalickými efekty. Novinkou jsou také fluorescenční tetovačky, které ve tmě svítí (ideální jako reklamní dárek na festivaly, koncerty, aj.). Velikost tetování přizpůsobíme vašim požadavkům. Umíme vyhotovit jednotlivé obtisky i sady obtisků na archy.

  • Minimální množství: 500 ks
  • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: vlastní design
  • Varianty: fluorescenční (svítící), metalické (zlatá, bronz, stříbrná, apod.), třpytivé, barevné, jednobarevné
  Reklamní tetování na obličej

  Reklamní tetování na obličej

  Reklamní tetování na obličej se nejčastěji využívá při různých sportovních a kulturních aktivitách jako jsou závody, festivaly a jiné. Oblíbené jsou například tetovačky s motivem státní vlajky, které mohou být prostředkem k vyjádření vlastenectví, ale fantazii se meze nekladou. Pro výrobu nalepovacího tetování existuje mnoho možností. Zajistíme výrobu reklamního dočasného tetování na míru v podobě vašeho loga, sloganu či jiného motivu na přání. Velikost tetování přizpůsobíme vašim požadavkům. Vyhotovíme jednotlivé obtisky i sady obtisků.

  • Minimální množství: 500 ks
  • Doba dodání: 2 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: vlastní design
  Silic Média Veronika Semerádová
  Další informace
  Minimální množství:

  500 ks

  Doba dodání:

  2 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

  Možnosti brandingu:

  individuální design