Domů » Produkty » Vánoce » Vánoční čaj

Vánoční čaj

Reklamní balení vánočního čaje v praktických dózách s etiketou označenou Vaším firemním logem. Letošní speciální nabídka vánočních čajů nabízí zklidňující zelený čaj Štěstí pro chvíle pohody, sváteční příchuť Vánoční mandle a Královský černý čaj s adventní příchutí skořice, jablek a marcipánu.

Minimální množství pro objednávku vánočních čajů je 50 ks!

Ceny jsou předmětem individuální kalkulace. Pohybují se od 265 Kč a závisí od počtu kusů.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

Vaše jméno *

Váš email *

IČO *

Váš telefon *

Specifikace poptávky

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.

Popis

První čaj byl do Evropy dovezen Holanďany až v 17. století z Číny. A možná i díky tomu, že nemá v uspěchané západní kultuře dlouhou tradici, si pití čaje dodnes uchovalo svoje kouzlo a klid. Právě takové chvíle pohody a jedinečný chuťový a aromatický zážitek slibují kvalitní sypané čaje nejen při dlouhých zimních večerech. Každý takový vánoční čaj z naší letošní nabídky byl navíc vylepšen příchutí typickou pro sváteční období. Vánoční čaje a další sortiment naleznete v kategorii Vánoce.

Kvalitní sypaný vánoční čaj

Sypané čaje jsou z mnoha důvodů považovány za kvalitnější než porcované čaje v sáčcích. Pečlivě vybrané zelené i černé vánoční čaje byly obohaceny kousky pražených mandlí, lesního ovoce či květy růží a slunečnice. Jedinečné přírodní příchuti propůjčují čajům typické aroma a chuť Vánoc.

  • Minimální množství: 50 ks
  • Doba dodání: 1 – 3 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: umístění loga na designovou etiketu

Designová etiketa s firemním logem

Pro letošní vánoční sezónu jsme navrhli unikátní etiketu, kam lze umístit Vaše logo.

Vánoční čaj, balení

Pražené mandle patří k Vánocům stejně jako bramborový salát a stromeček. Jejich využití však nekončí u cukroví a dávají tak vzniknout i výjimečnému čaji. Ořechové kouzlo Vánoc, které zvýrazňuje příchuť santalového dřeva, dýchá z tohoto zeleného čaje již po prvním doušku čaje. Zelený čaj zároveň posiluje imunitu, působí proti stresu a podporuje spalování tuků. To vše jistě každý v období Vánoc ocení.

Jak slibuje už název tohoto vánočního čaje, pití čaje štěstí provází příjemné pocity pohody a harmonie. Vyváženou kombinaci kvalitního zeleného a černého čaje doplňují lístky růží, květy slunečnice, chrpy a osmanthus. Aby tento kvalitní přírodní čaj chutnal i nejmlsnějším, zpříjemňují jeho prožitek cukroví motýlci.

Chuť hřebíčku a skořice je přímo neoddělitelná od vánočních trhů na náměstích napříč celou Českou republikou. Tato královská kombinace vánočních surovin podtžená kousky mandlí, ananasu a zázvoru dodává tomuto čaji příjemně hřejivé vlastnosti. Jakožto jediný černý čaj z vánoční nabídky je navíc královský čaj nejvíce povzbudivý.

Silic Média Veronika Semerádová
Další informace
Minimální množství

50 ks

Doba dodání

1 – 3 týdny od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu

umístění loga na designovou etiketu

Druhy

Královský vánoční čaj, Čaj štěstí, Vánoční mandle