Ekologické reklamní předměty

Ekologické reklamní předměty představují budoucnost oboru propagačních předmětů. Jsou šetrné k životnímu prostředí a tento parametr se pro výběr reklamních předmětů stává stále častěji jedním z rozhodujících.

Děje se tak z jednoho prostého důvodu. V současnosti mezi zákazníky sílí trend zdravého a ekologického životního stylu. Pro image moderní a pozitivně vnímané značky se tak do budoucna zřejmě stane takřka nutností zabývat se ekologickou stopou spojenou s výrobou reklamních předmětů.

Společenská odpovědnost je jednou ze základních hodnot i naší společnosti, a tak se na reklamní produkty z naší nabídky vztahují normy a záruky kvality garantované iniciativou BSCI (Business Social Compliance Initiative), jejíž ekologické a etické normy splňují dodavatelé, se kterými spolupracujeme.

Tento standard však zákazník na první pohled zpravidla nepozná, a tak vycházíme vstříc současným potřebám klientů, kteří poptávají ekologické reklamní předměty ze 100% recyklovaných a rozložitelných materiálů. Zároveň se nabídku EKO produktů snažíme obohacovat o nápadité dárky, které zákazníkům přinesou kromě příjemného pocitu z ochrany životního prostředí také přidanou hodnotu – například v podobě vypěstovaného ovoce či bylinek.

Ptáte se, jak Vám může něco takového přinést reklamní předmět? Tak se podívejte na originální produkty, které jsme pro Vás vybrali, a budete příjemně překvapeni, jak lze hravě a esteticky skloubit ekologické s užitečným.

Jedním z příkladů kreativního recyklování je využití kovu na výrobu EKO klíčenek. Další využití recyklovaného materiálu najdete v naší nabídce:

Rostoucí tužka - Ekologické reklamní předměty

Rostoucí tužka

Tužka s logem je tradiční reklamní předmět a jako takový nemusí příliš utkvět v paměti. Rostoucí tužka nabízí přidanou hodnotu, ze které se můžete těšit ještě dlouho po dopsání posledního slova.

 1. Kvalitní zpracování z cedrového dřeva.
 2. Rozložitelná kapsle obsahující kvalitní semínka květin, bylin nebo zeleniny.
 3. Luxusní branding formou laserového gravírování.
 4. Originální balení ve vlastním designu.

Reklamní EKO buttonky

Ekologická varianta jednoho z nejoblíbenějších reklamních předmětů.

 • 100% rozložitelné
 • 100% recyklovatelné
 • přírodní vzhled podtrhující eko image
EKO buttonky se špendlíkem
Reklamní sazenice ovocných stromků

Sazenice ovocných stromků

Velice originální dárek a novinka roku 2020, kterou zaujmete nejen Vaše VIP klienty.

 • Sazenice jabloní, hrušní, třešní a švestek.
 • Stromky plodí ovoce již po 2 letech.
 • Stylové balení s možností vlastního designu.
 • Součástí balení jsou užitečné pomůcky pro výsadbu a pěstování.

Vyberte si z naší široké nabídky EKO produktů

Rostoucí tužka, EKO buttony ani sazenice stromků se pro Vaši kampaň nebo jiné reklamní účely nehodí? Nevadí. Věříme, že v naší kompletní nabídce s více než 70 EKO produkty najdete ekologické reklamní předměty odpovídající Vašim potřebám i rozpočtu.

V naší nabídce reklamních EKO produktů najdete širokou nabídku:.

 • kancelářských potřeb,
 • zápisníků,
 • tašek,
 • designových bambusových předmětů a mnoho dalších EKO produktů.
Nová loga 2019
Silic Média Veronika Semerádová