Plánování reklamních předmětů
Články

Proč je dobré nákup reklamních předmětů plánovat

Reklamní předměty patří mezi relativně levné nástroje propagace, i přesto se vyplatí přemýšlet nad tím, jak ještě více maximalizovat poměr cena/výkon.

S blížícím se koncem roku jistě uvažujete nad tím, jak si snížit daňový základ a jak nejlépe vynaložit zbývající marketingový rozpočet. Reklamní předměty jsou jedním z možných řešení. Existuje hned několik možností, jak při nákupu reklamních předmětů ušetřit a čerpat výhody.

1. Pro objednávky realizované do konce roku 2016 garantujeme nízké ceny.

Pokud se rozhodnete realizovat nákup reklamních předmětů ještě v letošním roce, máte nejlepší příležitost jak ušetřit. Vzhledem k tomu, že se projevuje růst cen amerického dolaru, cen ropy a jiných faktorů, můžeme v roce 2017 očekávat i růst cen reklamních předmětů, a to zhruba o 15 %. Proto doporučujeme nákup realizovat ještě letos.

2. Prostřednictvím nákupu reklamních předmětů si můžete snížit daňový základ.

Každá firma či podnikatel se snaží si před koncem roku snížit daňový základ. Věděli jste, že si reklamní předměty využité jako dárky zákazníkům/obchodním partnerům můžete odečíst z daňového základu? Jedinou podmínkou je, že takový reklamní předmět nesmí přesáhnout hodnotu 500 Kč/ks. Potřebujete více informací? Pak nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

3. Za nákup reklamních předmětů rozdáváme bonusové odměny.

Realizujete-li u nás do 24. 12. 2016 nákup reklamních předmětů z našeho katalogu či služeb našeho grafického studia, získáte od nás notebook Lenovo nebo mobilní telefon Xiaomi. Podmínky pro získání odměn a veškeré informace získáte na https://predmetyreklamni.cz/odmeny/.

4. Nabízíme možnost náhradního plnění.

Našim klientům nabízíme možnost náhradního plnění. V případě, že zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců, máte ze zákona povinnost zaměstnávat osoby zdravotně postižené (OZP), a to v povinném podílu 4 % k celkovému počtu zaměstnanců, nebo odvést poplatek do státního rozpočtu. Nakupte reklamní předměty, uhraďte jejich nákup formou náhradního plnění a splňte svou zákonnou povinnost. Více informací ZDE.

5. Objednejte letos, zaplaťte až v lednu 2017.

Pro objednávky realizované před koncem roku 2016 nabízíme možnost nastavení splatnosti faktur až na leden 2017. Objednávkou reklamních předmětů realizovanou letos si navíc snížíte daňový základ.

Prohledněte si nabídku reklamních předmětů

V naší nabídce můžete vybírat z více než 60 000 reklamních předmětů!

+420 315 810 820 (ČR)
+421 233 006 944 (SR)

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

  Vaše jméno (vyžadováno )

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *

  (Info zpracování osobních údajů GDPR)