PSI
Články

Pozvánka na PSI v německém Düsseldorfu

Termín 10. – 12. ledna 2017 je důležitým datem pro všechny výrobce a dodavatele reklamních předmětů ale i specialistů na 3D reklamu.

Již tradičně se totiž uskuteční veletrh reklamních předmětů PSI (Promotional Product Service Institute) v německém Düsseldorfu. Návštěvníci se tak dočkají v pořadí již 55. ročníku akce, která je v současné době největší svého druhu v Evropě.

Na veletrh přijíždí každoročně přibližně 930 vystavovatelů z 35 zemí a navštíví jej téměř 17 000 návštěvníků z celého světa. Během 3 dnů jsou představeny novinky ze světa 3D reklamy pro následující rok spolu s novými technologiemi.  My budeme u toho a ihned po skončení pro Vás připravíme videoreportáž o všem důležitém, co se na veletrhu odehrálo.

Veletrh je přístupný pouze pro registrovené výrobce a distributory reklamních předmětů. Letošní novinkou je možnost předem pozvat jejich registrované klienty. Jste srdečně zváni i Vy – navštivte náš stánek, ve kterém naleznete reklamní textil prémiové kvality pod značkou ID®. Budeme Vám k dispozici po celou dobu veletrhu.

Více informací o veletrhu naleznete na stránkách organizátora ZDE. (Informace v angličtině.)

Nemůžete přijet na veletrh?

Nevadí, navštivte nás v našem Showroomu v centru Prahy. Rádi Vám zde představíme textil ID® osobně. Využít můžete také zapůjčení sady vzorků v Sample Boxu zcela zdarma. Více informací naleznete ZDE.