Reklamní ponožky pro Dům barev

Hledáte kreativní a přitom praktický reklamní předmět, který dobře poslouží například jako příbalový dárek k produktům vaší společnosti a pomůže více motivovat zákazníky ke koupi? Reklamní ponožky s vlastním potiskem jsou trefou do černého. Poskytují široký prostor pro vlastní grafiku, přijdou do pravidelného kontaktu se zákazníkem a budou mu dlouho sloužit. Barevné ponožky jsou navíc aktuálním módním trendem. Jako reklamní předmět do vašeho portfolia zákaznických dárků navíc nepodléhá žádné trvanlivosti (pozor na moli) a tedy ho můžete držet na skladě i ve větších množstvích.

Své o tom ví také Dům barev, pro který jsme realizovali veselé ponožky ve firemním designu. Ponožky byly vyrobeny z příjemného mixu bavlny (80-85%), polyesteru (12-15%) a elastanu (3-5%) a to ve dvou univerzálních velikostech 38-41 a 42-45.

Reklamní ponožky - firemní motiv Dům barev

Grafický návrh ponožek Dům barev

Na základě zadání jsme při vymýšlení grafiky vytvořili 4 grafické návrhy, ze kterých vzešel jeden vítězný. Na jednu z ponožek byl volen opakovaný prvek domečku z loga společnosti, pomocí kterého jsme docílili zábavného a přitom vizuálně čistého designu. Design druhé ponožky byl ponechán pouze ve firemních barvách s výrazným logem na boční nášlapné části. Branding byl kromě samotných ponožek umístěn také na samolepku s povinnými informacemi.

Naše Silic Média Creative studio vytvoří grafický návrh (nebo celou sadu návrhů) podle vašich požadavků a parametrů. Nemáte vlastní nápad? Nevadí, rádi vám s tvorbou vašich firemních ponožek pomůžeme.

Related Projects