Reklamní textil ID showroom
Tiskové zprávy

Silic Média uvádí na český trh prémiový reklamní textil ID®

Stali jsme se výhradním distributorem značkového oblečení Identity (ID®) pro ČR i SR a rozšiřujeme své portfolio reklamních předmětů o reklamní textil.

Oblečení je vhodné pro firemní zaměstnance (dělníky i manažery), hostesky a promotéry. Prodej reklamního oblečení ID® spustila firma Silic Média začátkem června 2016 prostřednictvím nového specializovaného webu www.id-textil.cz. Reklamní textil ID® vyniká vysokou kvalitou a v nabídce reklamního textilu se řadí mezi to nejlepší, co je momentálně na českém a slovenském trhu k dostání. „Svým klientům chceme nabízet prvotřídní kvalitu, což je u reklamního textilu od českých velkododavatelů problém. Proto jsme hledali nové alternativy v zahraničí, až jsme narazili na oblečení dánského výrobce Identity, které nás doslova nadchlo.“ vysvětluje Miroslav Semerád, zakladatel společnosti Silic Média.

Zájemci o reklamní textil ID® mají možnost si jej osobně prohlédnout a osahat v nově otevřeném showroomu Silic Média v Praze na Vinohradech. Vybrané vzorky firma nabízí v tzv. Sample Boxu k zapůjčení zdarma na 14 dní. Více informací naleznete na www.id-textil.cz.

Autor: Ing. Lenka Motyčková, Marketing Manager Silic Média

Další články