Domů » Produkty » EKO předměty » EKO produkty

EKO produkty

Nabízíme reklamní eko produkty z biologicky recyklovatelných materiálů. Vyrábíme produkty z materiálů jako je např. bambus, korek, papír, rozložitelný plast a další.

V naší nabídce můžete vybírat také ze skladově dostupných položek EKO produktů zde.
Více si o ekologických reklamních produktech můžete přečíst ZDE.

Minimální množství pro objednávku je 100, 200 nebo 500 ks v závislosti na variantě!

Popis

Nabízíme reklamní EKO produkty vyrobené z materiálů šetrných k přírodě. Obrandované dárky z EKO materiálů působí velmi luxusním dojmem a obdarovanými jsou velmi dobře vnímány pro svou vysokou přidanou hodnotu. Vyberte si z široké nabídky zajímavých produktů z bambusu, dřeva, korku, papíru nebo recyklovaných materiálů.

Nebuďte lhostejní k ekologii a podpořte svou značku sofistikovaně. EKO produkty jsou stále oblíbenějším sortimentem a výborně budou komunikovat ekologické smýšlení Vaší firmy.

Dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky vyrábíme v luxusním provedení z exotického dřeva nebo bambusu. Tento výjimečný dar o vaší společnosti prozradí nejen to, že si obdarovaného skutečně vážíte, ale zároveň ukáže váš smysl pro detail a starost o životní prostředí.

Tip: Zakázková výroba již od 500 ks. Zvolte si typ materiálu, ciferník, kovové doplňky, branding hodinek i dárkové krabičky.

Více informací ZDE.

Reklamní dřevěné hodinky
Reklamní bambusové produkty

Bambusové produkty

Nabízíme široký výběr skladových položek produktů z bambusu, které lze opatřit vaším logem, či reklamním sdělením. V případě zájmu o zakázkovou výrobu zcela nového a unikátního předmětu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zpracujeme nabídku a připravíme grafické návrhy.

V nabídce máme bambusové propisky, kalkulačky, kancelářské sady, kuchyňské doplňky, USB flash disky, powerbanky, kancelářské doplňky (myši, podložky pod myš, USB rozbočovače, klávesnice, reproduktory), retro produkty (rádia, budíky) aj.

Více informací ZDE.

Korkové produkty

Vyberte si z naší pestré nabídky korkových reklamních produktů, které se vyznačují vysokou kvalitou materiálu a zpracování. Všechny EKO produkty v nabídce dokážeme opatřit vaším logem či reklamním sdělením. Vybrat si můžete ze široké nabídky skladových zásob nebo využít možnosti zakázkové výroby a navrhnout produkt, jaký svět ještě neviděl.

Více informací ZDE.

Reklamní korkové produkty
EKO propisky s potiskem

EKO propisky

Vyrábíme unikátní reklamní EKO propisky z biologicky rozložitelného plastu, které jsou ideální pro každou společnost či organizaci dodržující principy ochrany životního prostředí. Recyklovatelný plast, ze kterého jsou propisky vyrobeny, je pevnější a odolnější než klasická ekologická varianta z papíru a zajišťuje tak zároveň delší trvanlivost firemního sdělení.

Více informací ZDE.

EKO buttony

Vyrábíme buttonky z recyklovaných přírodních materiálů, které jsou zcela bio. Kulaté reklamní buttonky nabízíme ve dvou variantách – s klasickým špendlíkem nebo háčkem. Jejich jedinečnou vlastností je, že nezatěžují životní prostředí a jsou v přírodě volně rozložitelné.

Více informací ZDE.

EKO buttonky se špendlíkem
EKO peněženky - vnější pohled

EKO peněženky

Ultra tenké peněženky jsou vyrobené z velmi odolného materiálu zvaného Tyvek®, který kombinuje to nejlepší z vlastností papíru, textilu a plastu. Díky tomu mohou být peněženky extrémně tenké, lehké a přitom odolné vůči vodě a protržení. Použitý materiál je navíc 100% recyklovatelný, a bude tedy výborně komunikovat ekologické smýšlení vaší firmy.

Více informací ZDE.

Silic Média Veronika Semerádová
Další informace
Minimální množství:

reklamní eko hodinky – 500 ks
reklamní eko propisky – 500 ks
reklamní eko buttony – 100 ks
reklamní eko peněženky – 200 ks

Doba dodání:

3 – 6 týdnů od schválení grafického návrhu

Možnosti brandingu:

plnobarevný potisk či vlastní tvar produktu

Poptávkový formulář

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  Pro rychlé zpracování nabídky doporučujeme uvést všechny důležité informace - množství, požadavky na aplikaci loga/motivu (např. jednobarevnost/vícebarevnost) a požadovaný termín dodání.


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *
  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.