Domů » Produkty » Cestování a sport » Švýcarské nože

Švýcarské nože

Nabízíme kvalitní švýcarské nože s možnosti potisku jakýmkoli reklamním sdělením. Kvalitní švýcarská ocel zajišťuje odolnost a možnost dlouhodobého a všestranného použití. Nože balíme do dárkových krabiček.

Minimální množství pro objednávku švýcarských nožů je 100 ks!

V naší nabídce můžete vybírat také ze skladově dostupných položek na cestování ZDE.

Kontaktujte nás se svou poptávkou

  Vaše jméno *

  Váš email *

  IČO *

  Váš telefon *

  Specifikace poptávky

  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *


  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.

  Popis

  Nabízíme kompaktní a odolné švýcarské nože původně vyráběné pro armádu, avšak ideálně použitelné pro propagační účely. Pokud se rozhodnete propojit Vaše obchodní jméno s nejznámějším výrobcem těchto nožů Victorinox, spojíte tak firemní image s léty prověřenou tradicí a kvalitou. Obrandované švýcarské nože Victorinox ocení každý muž. Majitelé jej budou mít neustále při sobě, díky čemuž jim budou připomínat Vaši společnost.

  Reklamní švýcarské nože Victorinox

  • Minimální množství: 200 ks
  • Doba dodání: 3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu
  • Možnosti brandingu: potisk nože a dárkové krabičky

  Orientační ceny

  Ceny švýcarských nožů jsou předmětem individuální kalkulace. Kontaktujte nás se svou poptávkou.

  Švýcarské nože

  Kapesní švýcarské nože 58 mm

  CLASSIC SD
  Kapesní nůž o velikosti 58 mm je vhodný jako přívěsek na klíče. Obsahuje nůž, pilníček na nehty, šroubovák, nůžky, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Objednejte v červené, černé, modré nebo žluté variantě.

  MINICHAMP ALOX
  Kapesní nůž o velikosti 58 mm je vhodný jako přívěsek na klíče. Obsahuje nůž, nůžky, pilníček na nehty s nástrojem k čištěním nehtů, nástroj na úpravu nehtové kůžičky, šroubovák s pravítkem, nožík – otvírač dopisů a další pomůcky. K dispozici je červená, černá a stříbrná varianta.

  SIGNATURE RUBY
  Jako přívěsek na klíče jej budete mít neustále při sobě. Obsahuje nůž, pilníček na nehty, čistič nehtů, nůžky, kroužek, pinzetu nebo párátko, propisovací tužku.
  Dostupný pouze v červené a modré barvě.

  Švýcarské nože
  Švýcarské nože
  Švýcarské nože

  Kapesní švýcarské nože 91 mm

  CLIMBERO
  Obsahuje velký nůž, malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve se šroubovákem a odstraňovač izolace z drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu, párátko, nůžky a víceúčelový háček. Dostupný v červeném, černém, modrém a stříbrném provedení.

  HUNTSMAN
  Kapesní nůž vhodný pro běžné užití, cestování a turistiku. Obsahuje velký nůž, malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na láhve se šroubovákem, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu, párátko, nůžky, víceúčelový háček, a další pomůcky. Dostupný v červené, modré, průhledné a vojenské variantě.

  SPARTAN
  Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování, kde kromě velkého a malého nože, vývrtky, otvíráku na konzervy s malým šroubovákem a otvíráku na lahve se šroubovákem naleznete také odstraňovač izolace drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Lze objednat v červené, modré a průhledné.

  Švýcarské nože
  Švýcarské nože
  Švýcarské nože

  Kapesní švýcarské nože 111 mm

  HUNTER
  Velký zavírací švýcarský nůž Victorinox o velikosti 111 mm. Nůž obsahuje vývrtku, pilku na dřevo, otvírák na láhve, šroubovák,odstraňovač izolace z drátů, vyvrhovací nůž, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Lze objednat v červené nebo khaki barvě.

  EQUESTERIAN
  Velký zavírací švýcarský nůž Victorinox o velikosti 111 mm obsahuje vývrtku, pilku na dřevo, otvírák na láhve,čistič kopyt, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů výstružník,průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Dostupný pouze v červené variantě.

  RUCKSACK
  Kapesní nůž s boční posuvnou pojistkou obsahuje velký zavírací nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na láhve se šroubovákem a odstraňovačem izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče a další pomůcky. Dostupný pouze v červené variantě.

  Švýcarské nože
  Švýcarské nože
  Švýcarské nože
  Švýcarské nože pouzdra

  Pouzdro pro velikost 58 mm
  Kožené pouzdro na nože o velikosti 58 mm, provlékací očko na opasek a suchý zip.

  Pouzdro pro velikost 91 mm
  Kožené pouzdro na nůž o velikosti 91 mm se dvěma až čtyřmi vrstvami želízek, provlékací očko na opasek a suchý zip.

  Pouzdro pro velikost 111 mm
  Pro velikost 111 mm do 3 vrstev příslušenství, provlékací očko na opasek a suchý zip.

  Silic Média Veronika Semerádová
  Další informace
  Minimální množství:

  reklamní švýcarské nože – 200 ks

  Doba dodání:

  3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu

  Možnosti brandingu:

  plnobarevný potisk nože i dárkové krabičky

  Varianty produktu:

  délka 58 mm, 91 mm, 111 mm