Reklamní předmět vyrobený na míru

Když nás jednoho dne oslovil klient se specifickým požadavkem na výrobu speciálního silikonového náramku, který bude sloužit jako počítadlo pro kojící matky, byla to pro nás výzva. Tento praktický pomocník se osvědčil již v USA a stal se hitem. Silikonové náramky jsou specifické svými pojezdy, pomocí nichž si každá maminka může nastavit hodinu a minutu posledního kojení. Dokonce si může nastavit i to, zda kojila z levého či pravého prsu.

Upozornění! Tento produkt byl vyroben na základě patentovaného designu. Tyto kojicí náramky pro další klienty nevyrábíme.

Módní doplněk s praktickým využitím

Tyto náramky jsme vyrobili na základě patentovaného designu v několika barevných provedeních. Díky různým barvám náramků může být maminka vždy trendy, protože svou volbu přizpůsobí svému aktuálnímu outfitu. Než se finální výrobek dostal do rukou prvních uživatelek bylo zapotřebí výroby několika vzorků a postupně jsme dolaďovali vše ke spokojenosti našich klientek, které jako kojící matky umí samy nejlépe posoudit kvalitu a praktičnost provedení náramků. Práce na tomto projektu nás velmi bavila, protože věříme, že tyto náramky poslouží dobré věci a ulehčí tak alespoň trochu času maminkám při péči o jejich kojence.

Related Projects