Reklamní redměty v roce 2019
Zajímavosti

Veletrh Reklama Polygraf 2018 našima očima

Na jubiljením ročníku veletrhu Reklama Polygraf jsme představili prémiový dánský textil ID Identity. Představeny byly novinky a veškeré kolekce.

Poslední dny měsíce května (29.-31. 5. 2018) jsme měli unikátní příležitost prezentovat značku prémiového dánského textilu ID® Identity, jehož jsme výhradním distributorem pro český a slovenský trh, na pražském veletrhu Reklama Polygraf 2018. Jednalo se o jubilejní ročník plný tradičních i netradičních reklamních předmětů od českých i zahraničních vystavovatelů, který umožnil výměnu zkušeností mezi účastníky. Prohlédli jsme si řadu nových projektů a trendů z oblasti reklamy, polygrafie i obalů. Celý veletrh také oživily přednášky s významnými odborníky z branže a doprovodné akce a programy.

Zajímavá fakta

  • S nejnovějšími technologiemi přišli (nejen) velcí hráči na trhu digitálních technologií: Canon, Xerox, Konica Minolta a Dataline Technology.
  • Na veletrhu bylo cca 250 vystavovatelů.
  • V hale číslo 6 běžela souběžně s veletrhem prestižní certifikovaná národní soutěž Obal roku 2018, která si klade za cíl propagovat nejlepší myšlenky v oblasti inovací a technologií balení.
  • Mezi vystavovateli byli také studenti středních uměleckých škol. Hned při vstupu do prvního areálu měli návštěvníci možnost si prohlédnout esteticky zdařilé kalendáře pro rok 2018, z nichž některé byly pracemi studentů z pražské “Hellichovky”, tedy Střední průmyslové školy grafické v Praze.
  • Zajímavou novinkou, která byla na veletrhu představena, byl například reliéfní tisk (“haptický”). Ten snoubí digitální tisk s parciálním lakováním haptickým efektem, což vytváří úžasný reliéfní vzhled tiskoviny.
  • Svou tvorbu zde také představila začínající interiérová designerka ze Slovenska, a to rozměrnými 10-15 metrovými ilustrovanými tapetami. O tisk se postarala robustní HP latexová tiskárna určená právě k tisku velkoformátových aplikací.
  • Kolem našeho stánku prošla každým dnem asi stovka účastníků veletrhu. Nejvíce je zaujala naše různobarevná ID® trička s ukázkami možného brandingu.

Všem, kteří se zastavili u našeho stánku, moc děkujeme a doufáme, že se s Vámi setkáme opět příští rok (anebo už dříve). V případě, že byste se o prémiovém reklamním textilu ID Identity měli zájem dozvědět více, prohlédněte si web: www.id-textil.cz nebo nás přímo kontaktujte na info@silicmedia.cz.

Další články