Reklamní vějíře s potiskem pro Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Případové studie

Řekněte to jedním mávnutím jako Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Hledáte elegantní, cenově dostupný a efektní reklamní dárek vhodný k různým marketingovým akcím? Inspirujte se reklamními vějíři, které si vybralo Divadlo Oskara Nedbala Tábor pro své znovuotevření.

Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Divadlo Oskara Nedbala Tábor uvádí za normálních okolností až na dvě stovky divadelních, hudebních a tanečních představení ročně. Jejich stagionová scéna přináší jedinečný výběr toho nejlepšího z českých a moravských scén.

Divadlo je středoevropskou raritou díky dvěma hledištím, která jsou v jedinečném architektonickém řešení propojena společným jevištěm. Táborské divadlo je také tím největším v Jihočeském kraji.

Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Grafický návrh reklamního vějíře

Grafický návrh jednoho z designů

Reklamní vějíře s potiskem pro Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Finální realizace

Praktický módní doplněk a netradiční reklamní nosič

Již na začátku dlouho plánované rekonstrukce divadelních prostor začal marketingový tým divadla plánovat jeho slavnostní znovuotevření pro veřejnost. V tom, jaký zvolit typ reklamního dárku pro návštěvníky akce bylo jasno hned při samotném zadaní. Reklamní vějíře totiž nabízí „hodně muziky za relativně málo peněz“, poskytují solidní prostor pro kreativní reklamní sdělení a jsou to praktičtí pomocníci nejen při horkých letních dnech a vydýchaném vzduchu v sálech.

Finální podoba vějířů dostala 3 různé grafické designy, které nesou útržky textů z operet Oskara Nedbala  „Má touho! Má lásko Má spáso!“, a to přímo v parafrázovaném rukopisu tohoto skladatele.

Jako hlavní výrobní materiály posloužily bambus (kostra) a papír (potah s potiskem pouze na jedné straně). Pro decentní zachování firemní identity byla také pro umístění názvu divadla zvolena technologie laserování do kostry vějíře. Tento způsob brandingu je pro takto kontaktní místo na předmětu mnohem vhodnější než klasický potisk, a to především díky své dlouhé životnosti.

Reklamní vějíře s potiskem pro Divadlo Oskara Nedbala Tábor
vějíř s vlastním potiskem
Reklamní vějíře s potiskem pro Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Váháte, zda jsou pro vás reklamní vějíře s vlastním potiskem vhodným reklamním dárkem? Inspirujte se Divadlem Oskara Nedbala nebo dalšími klienty, pro které jsme tento produkt realizovali. Ideální poměr ceny a užitné hodnoty činí z vějířů jeden z nejefektivnějších reklamních předmětů vůbec.

Další články